Tas silikoni

Kupa silikoni për fëmijë me shumicë dhe me porosi

Melikey ka qenë prodhuesi më i mirë i tasave për fëmijë silikoni dhe ofron një sërë funksionesh dhe stilesh të tasave për fëmijë.Me më shumë se 7 vjet përvojë në fushën e setit silikoni për ushqimin e foshnjave, ne kemi një kuptim më të thellë të përpunimit të blerjes së tasave silikoni për fëmijë në internet dhe rregullave të tregtisë midis vendeve.Produktet tona janë bërë nga silikoni 100% me cilësi të lartë dhe të sigurt për ushqim.

MOQ 50 copë me çmime me shumicë

Markë me porosi në tasin e bebeve silikoni

Dorëzimi i shpejtë në 15 ditë me zgjidhjen e transportit me një ndalesë

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Tas për fëmijë silikoni me shumicë

Në Melikey, ju mund të blini kupa silikoni për fëmijë në internet që janë perfekte për foshnjat deri në 4 muajsh.Kupat tona për fëmijë janë bërë me material silikoni të cilësisë së lartë, duke i bërë ato të qëndrueshme dhe jetëgjatë.

Kupat tona silikoni nuk janë vetëm të sigurta për fëmijën tuaj, por janë gjithashtu jashtëzakonisht të përshtatshëm për prindërit.Veçoria e sigurt për mikrovalë e tasit tonë silikoni për mikrovalë do të thotë që ju mund ta ngrohni ushqimin e foshnjës tuaj me lehtësi.Kjo është veçanërisht e dobishme për prindërit e zënë, të cilët nuk kanë gjithmonë kohë për të përgatitur vaktet nga e para.

Tasat tona për ushqimin e foshnjave janë të dizajnuara për t'u pastruar lehtësisht, dhe ato janë gjithashtu të sigurta në larje enësh.Nuk duhet të shqetësoheni për telashet e pastrimit pas vaktit.Tasat tanë të ushqimit silikoni janë të madhësisë së përsosur për foshnjat, duke i bërë ato të lehta për t'u kapur dhe manovruar.

Koleksioni ynë silikoni për foshnjat vjen në një larmi ngjyrash dhe dizajnesh, kështu që ju mund të zgjidhni atë që do t'ju pëlqejë ju dhe bebi juaj.Nëse jeni duke kërkuar për një tas me kapak ose një tas që është krijuar për të qëndruar në vend, ne ju kemi mbuluar.Ne krenohemi që ofrojmë jo vetëm kupat më të mira për bebe për foshnjat 4 muajshe, por për të gjitha moshat.

Në kompaninë tonë, ne e njohim rëndësinë e krijimit të produkteve që janë të sigurta dhe efikase për foshnjat.Kjo është arsyeja pse ne shqyrtojmë me kujdes çdo aspekt të koleksionit tonë të tasave për fëmijë për t'u siguruar që ai përmbush standardet më të larta të cilësisë.Me tasat tona të ushqyerjes së foshnjave, mund të jeni të sigurt se i vogli juaj po ha nga një tas që është i sigurt, i qëndrueshëm dhe i përshtatshëm si për prindërit ashtu edhe për foshnjën.

Prindërit anembanë globit i janë drejtuar koleksionit tonë të tasave për bebe si zgjidhja më e mirë për kohën e vaktit.Ne ju ftojmë të përjetoni vetë komoditetin dhe cilësinë e tasave tona për të ushqyer fëmijën.Na kontaktoni tani dhe shijoni përfitimet e tasit tonë më të fundit silikoni për koleksionin e bebeve.

Tas me kungull

tas për fëmijë silikoni
tas silikoni për fëmijë
enë thithëse silikoni për fëmijë
tas silikoni për bebe
tas thithës silikoni për fëmijë
tas thithës silikoni bebe
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Tas dielli silikoni

enë silikoni për fëmijë
tas silikoni për ushqim për fëmijë
tas silikoni për ushqimin e bebeve
Furnizuesi i tasave për fëmijë silikoni
thithje tas bebesh prej silikoni
prodhuesit e tasave për fëmijë silikoni
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Tas elefantësh silikoni

fabrika e tasave silikoni për fëmijë
tas silikoni për të ushqyer fëmijën
tas silikoni për bebe kineze
fabrika e tasave për fëmijë silikoni
furnizuesit e tasave për fëmijë silikoni
tas silikoni për ushqimin e bebeve me thithje
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Tas me dinosaur silikoni

furnizues me shumicë tas silikoni për fëmijë
fabrika silikoni tasash për fëmijë
enë për fëmijë silikoni të kategorisë ushqimore
tas bebesh prej silikoni porcelani
tas silikoni për fëmijë
furnizues tas silikoni për fëmijë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Tas me katror silikoni

tas dhe lugë silikoni për fëmijë
fabrika për tas silikoni për fëmijë
tas silikoni për fëmijë me thithje
tas silikoni për fëmijë
bebe tasi më i mirë silikoni
Ena më e mirë silikoni për fëmijën
foshnja më e mirë e thithjes së tasit silikoni
tas porcelani silikoni për bebe
fabrika e tasave për bebe silikoni porcelani
Prodhuesi i tasave për fëmijë silikoni në Kinë
tas dhe kapak silikoni për bebe
prodhuesi i tasave për fëmijë silikoni
set tasash silikoni për bebe
tas silikoni për bebe me kapak
tas silikoni për bebe
enë thithëse silikoni për fëmijë
enë dhe lugë silikoni për fëmijën
Set tas silikoni për fëmijë
tas dhe kapak silikoni thithës për fëmijë
prodhues me shumicë tas silikoni për fëmijë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Tas i rrumbullakët silikoni

tas për fëmijë silikoni
enë thithëse silikoni për fëmijë
fabrika e tasave për fëmijë silikoni
prodhuesit e tasave për fëmijë silikoni
thithje tas bebesh prej silikoni
Furnizuesi i tasave për fëmijë silikoni
tas silikoni për ushqimin e bebeve
tas silikoni për ushqim për fëmijë
tas me lugë bebesh silikoni
enë silikoni për fëmijë
tas thithës silikoni për fëmijë
tas thithës silikoni bebe
tas silikoni bebe
tas silikoni për ushqimin e bebeve me thithje
furnizuesit e tasave për fëmijë silikoni
tas bebesh prej silikoni porcelani
tas silikoni për të ushqyer fëmijën
fabrika e tasave silikoni për fëmijë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Melikey: Prodhuesi kryesor i tasave për ushqim silikoni për fëmijë në Kinë

Kupa silikoni të personalizuar me logo

Kupat silikoni me shumicë me porosi janë një domosdoshmëri për darkën e bebeve, duke e lejuar fëmijën tuaj të hajë lehtësisht pa bërë rrëmujë.Tasa për fëmijë me shumicë me porosijanë një zgjidhje praktike, ngjyrat e pasura, thithësit e fortë dhe dizajni i papërshkueshëm nga derdhja e bëjnë ushqimin e foshnjës më argëtues.Kur markoni me një logo, këto kupa silikoni me logo me porosi mund t'ju ndihmojnë të rrisni vetëdijen për markën tuaj.Këta kupa silikoni me shumicë me shumicë do t'u kujtojnë vazhdimisht klientëve tuaj markën tuaj, do të dallojnë dhe do të konkurrojnë me tasat e tjerë të vegjël silikoni pa markë për fëmijë.

Ne jemi njëfurnizues me shumicë OEM tas silikoni.Ne mbështesim grupin e tasave dhe lugëve silikoni të personalizuar.Logo e personalizuar në lugë me dorezë druri, LOGO lazer.Qoftë silikoni apo druri, ne ofrojmë shërbime të personalizuara.Ne jemi një fabrikë, një nga prodhuesit kryesorë të tasave të ushqimit të foshnjave.Ne kemi kallëp tas silikoni dhe mund të personalizojmë dizajnin tuaj për të realizuar idetë tuaja.Ne kemi punuar me shumë klientë të markave, dhe ata na kanë dhënë vlerësime dhe besim të lartë.Mirë se vini të na kontaktoni për të promovuar markën tuaj.

Si të personalizoni lojë me birila silikoni me shumicë?

Më poshtë është një hyrje e shkurtër në procesin e personalizimit të tasave silikoni për fëmijë.Para së gjithash, është shumë e rëndësishme të gjesh prodhues dhe profesionistëtas fëmijësh silikoni me shumicë me porosiprodhuesit.Detaje të kërkesave me porosi për tasat silikoniSigurohuni që prodhuesit të mos keqkuptojnë stilet, sasitë, çmimet dhe diapazonin e buxhetit të personalizuar.Pastaj verifikimi për të konfirmuar, kur të komunikohet kërkesa përfundimtare.
Është konfirmuar setas të personalizuar për fëmijë me shumicëprodhuesi mund të organizojë korrigjim.Sigurisht, do të ketë një tarifë provimi, por të dy palët mund të arrijnë një marrëveshje.Në këtë fazë, është një provë e aftësisë së personalizimit të prodhuesit!Pasi të jenë kënaqur mostrat, ne mund të bëjmë një porosi për prodhim.Në fund, nënshkruani kontratënProdhimi.

Marketingu me tas silikoni të personalizueshëm

Klientët tuaj janë një burim i shkëlqyeshëm për përhapjen e mesazhit të markës suaj, sepse ata tashmë shijojnë blerjet me ju.Ndihmoni klientët tuaj të ndajnë dashurinë për produktet tuaja duke u dhënë atyre produktet që u nevojiten dhe bëni që klientët potencialë të vënë re markën tuajlojë me birila silikoni për fëmijë.Kur bëhet fjalë për mjetet e marketingut,lojë me birila silikoni me porosijanë një opsion i madh.ato janë përgjithësisht të dobishme, kështu që klientët tuaj mund t'i përdorin për të ushqyer foshnjat e tyre, të sigurta dhe jo toksike, foshnjat janë zëdhënësit më të mirë.Kur klientët tuaj përdorin tuajinlojë me birila për fëmijë me porosi, klientët tuaj po promovojnë markën tuaj dhe po vënë re markën tuaj.

set enësh për darkë për fëmijë

Pse zgjidhni Melikey?

Shitës me shumicë me një ndalesë

Melikey ofron me shumicë enë tavoline silikoni me funksione të ndryshme, nga biskat e foshnjave, tasat e bebeve, pjatat e bebeve deri te gotat e bebeve, etj. Kjo do të thotë se këtu mund të gjeni të gjitha enët e darkës që ju nevojiten.

Prodhuesi më i mirë

Milleck dizajnon dhe prodhon sipas kërkesave të klientit dhe ofron shërbime të personalizuara OEM/ODM.

Certifikatë gjithëpërfshirëse

Produktet tona kanë kaluar FDA, SGS, COC dhe inspektime të tjera të cilësisë dhe ofrojnë certifikata më profesionale për klientët në mbarë botën.

Certifikatat tona

Si prodhues profesionist për tasat silikoni, fabrika jonë ka kaluar certifikatat më të fundit ISO9001:2015, CE, SGS, FDA.

CE
certifikatë

Shqyrtimet e klientëve

Rishikimet e klientëve

Vlerësimet e Klientëve-Melikey

FAQ

Instaloni dhe hiqni tasin

Tasi mund të ngjitet në shumicën e sipërfaqeve të sheshta me anë të thithjes.Për thithje të mirë, sigurohuni që baza dhe sipërfaqja e fshesës me korrent të jenë të pastra dhe shtypni në mes.Ju mund të përdorni ujë në bazën e thithjes për thithje më të fortë.Kupat nuk duhet të ngjiten në karriget e larta me teksturë ose të dëmtuara dhe sipërfaqet prej druri.Tërhiqeni skedën në fund të filxhanit të thithjes për të hequr tasin.

Siguria dhe Kujdesi

Ju lutemi lani përpara përdorimit të parë

Përdoreni gjithmonë këtë produkt me mbikëqyrjen e të rriturve.

Ngjyrat e ashpra të ushqimit mund të njollosin tasin dhe lugën.

Kupat e mermerit janë të gjitha të ndryshme kështu që nuk përputhen me foton.

Para çdo përdorimi, inspektoni produktin.Hidheni në shenjën e parë të dëmtimit ose dobësisë.

Vetëm lugë larje me dorë.

Tasi është i sigurt në lavastovilje dhe mikrovalë.

Cilat janë kupat më të mira për fëmijë?

Tas për fëmijë silikoni thithës.Kjo e pengon foshnjën që të mos përmbyset ushqimin dhe të krijojë rrëmujë.Tas për bebe me kapak.Kjo do t'ju lejojë të ngrohni ushqimin dhe t'i ruani ato në tas.Ju gjithashtu mund t'i përdorni këto produkte për vitet në vijim, në mënyrë që të përfitoni shumë nga ato.

A janë kupat silikoni të sigurta për foshnjat?

Po, tasi silikoni është bërë nga materiali i sigurt për fëmijë.Ato janë rezistente ndaj nxehtësisë dhe nuk paraqesin të njëjtat rreziqe si disa plastikë kur i vendosin në temperatura më të larta ose në pjatalarëse.

A janë të sigurta kupat e thithjes në mikrovalë?

Kjo varet nga materiali.Unë nuk i pjek enët plastike ose bambu me mikrovalë, por silikoni në përgjithësi është i sigurt në mikrovalë.

Po në lidhje me tas EZPZ me tas?

Më pëlqen tapeti i tyre i zakonshëm sepse ka anët, kështu që mund ta përdorni për ushqim të lëngshëm, por nuk mendoj se tasi është artikulli më i gjithanshëm ose më afatgjatë.

Artikuj të ngjashëm

1.Cilat janë kupat më të mira për bebe?

Kupat e bebeve e bëjnë kohën e vaktit më pak të çrregullt me ​​thithjen.Tasja e foshnjës është një opsion i domosdoshëm në studimin e dietës së foshnjës.Në treg ka tasa për fëmijë të stileve dhe materialeve të ndryshme.Të gjithë duam të dimë se cilat janëkupat më të mira për fëmijë?

 

2. Kupat më të mira të fëmijëve që prindi duhet të zgjedhë

Në një fazë rreth moshës 4-6 javëshe, foshnja është gati të hajë ushqim të fortë.Mund të nxirrni enët për fëmijë që keni përgatitur paraprakisht.Këtu janë të preferuarat e nënëstasa për fëmijëpër foshnjat dhe të vegjlit

3.A janë të sigurta kupat silikoni për foshnjat?

tas ushqimor silikoniështë bërë nga material silikoni i sigurt për ushqim.Jo toksike, pa BPA, nuk përmban asnjë lëndë kimike.Silikoni është i butë dhe rezistent ndaj rënies dhe nuk do të dëmtojë lëkurën e foshnjës tuaj, kështu që fëmija juaj mund ta përdorë me lehtësi.

4. Si të pastroni një tas silikoni?

Silikoni është një material natyral, por kërkon një agjent kimik vullkanizues.Dhe shumica e substancave kimike do të avullohen në shtypjen e temperaturës së lartë dhe procesin e pas-trajtimit.Por është e nevojshme ta pastroni tërësisht përpara përdorimit të parë.Tëtasa silikoni për fëmijëprodhuesi ju tregon se si të pastroni një tas silikoni.

5. Ku të blini mbulesa tas silikoni miqësore me mjedisin?

Në ditët e sotme, konsumatorët e ndërgjegjshëm për mjedisin preferojnë gjithnjë e më shumë grupe ushqimi të ripërdorshme.Kapak ushqimor silikoni,mbulesa tas silikonidhe kapakët e shtrirjes së silikonit janë alternativa të vlefshme për paketimin plastik të ushqimit.

6. Si të bëni një tas silikoni të mos ketë erë?

Tas ushqimor silikoni është silikoni ushqimor, pa erë, jo poroz dhe pa shije.Megjithatë, disa sapunë dhe ushqime të forta mund të lënë një aromë ose shije të mbetur në enët e tavolinës silikoni.

Këtu janë disa metoda të thjeshta dhe të suksesshme për të hequr çdo aromë apo shije të vazhdueshme

7. Si të bëni një tas silikoni?

Kupat e silikonit janë të pëlqyera nga foshnjat, jo toksike dhe të sigurta, silikoni 100% për ushqim.Është i butë dhe nuk thyhet dhe nuk dëmton lëkurën e foshnjës.Mund të ngrohet në furrë me mikrovalë dhe të pastrohet në pjatalarëse.Mund të diskutojmë se si të bëjmë një makinë larëse enësh dhetas silikoni i sigurt për mikrovalëtani.

8. Tas silikoni si të ekranit?

Tas pa BPA silikoni është i kategorisë ushqimore Silikonet janë pa erë, jo poroze dhe pa erë, edhe nëse nuk janë të rrezikshëm në asnjë mënyrë.Disa mbetje të forta ushqimore mund të mbeten në enët e tavolinës silikoni, ndaj duhet ta mbajmë të pastër tasin tonë silikoni.Ky artikull do t'ju mësojë gjithçka rreth mënyrës së ekranit të tasit silikoni.

9. Si të dizajnoni një tas silikoni të palosshëm?

Me zhvillimin e shoqërisë, ritmi i jetës është i shpejtë, kështu që njerëzit në ditët e sotme preferojnë komoditetin dhe shpejtësinë.Enët e kuzhinës të palosshme po hyjnë gradualisht në jetën tonë.Tëtas i palosshëm silikoni është bërë nga materiale ushqimore të vullkanizuara në temperaturë të lartë.Materiali është delikat dhe i butë, i padëmshëm për trupin e njeriut, i sigurt dhe jo toksik në temperatura të larta dhe mund të përdoret me besim.

10. Cili tas është i mirë për ushqyerjen e foshnjës?

Prindërit dhe të rriturit duhet t'i kushtojnë vëmendje dhe të kuptojnë me ndjeshmëri nevojat e foshnjave.Përveç kësaj, ata duhet të vëzhgojnë dhe shpjegojnë gjuhën e trupit të foshnjës në mënyrë që fëmija të ndihet rehat.Duke përdorur gjërat e duhura për ta, sigurisht që mund të kujdesemi më mirë për ta.Tasa për ushqimin e bebeve mund të zvogëlojë rrëmujën në tryezën e ngrënies dhe zgjedhja e një tasi ushqimi që i përshtatet fëmijës suaj do ta bëjë patjetër të lehtë për t'i ushqyer.Ne besojmë se rekomandimi ynë profesional do t'ju japë më shumë zgjedhje dhe frymëzim.

11. A kanë nevojë foshnjat kupat?

Të kuptosh se si të ruash ushqimin e foshnjës dhe të parandalosh derdhjen e tij në dysheme është pothuajse po aq sfiduese sa të thuash kafshatën e parë në gojën e tij.Për fat të mirë, këto pengesa merren parasysh gjatë projektimittas thithës silikoni për të vegjlit, të cilat jo vetëm që mund t'i ndihmojnë prindërit të bëjnë më shumë, por edhe t'i bëjnë ata më të lehtë, më të lehtë dhe më argëtues për të provuar dhe provuar ushqime të reja.

12. Kupat më të mira për të ushqyer fëmijën

Fëmijët janë gjithmonë të prirur të trokasin ushqimin gjatë vakteve, duke shkaktuar konfuzion.Prandaj, prindërit duhet të gjejnë fëmijën më të përshtatshëmkupat e ushqimitdhe kuptoni materiale të tilla si qëndrueshmëria, efekti i thithjes, bambu dhe silikoni.

 
Këtu janë disa nga zgjedhjet tona kryesore për tasat e ushqimit për foshnjat dhe të vegjlit.

Tas për fëmijë silikoni: Udhëzuesi i fundit

Koha e darkës nuk është koha për tas me akrobaci!Me enët thithëse 100% silikoni të Melikey, koha e vaktit zvogëlohet.Tasat tanë me stil thithës silikoni e bëjnë kalimin në ushqim të ngurtë më të lehtë dhe më të pastër për ju dhe fëmijën tuaj.Tasi silikoni i bebeve ka një bazë të posaçme filxhani thithës që do ta mbajë të sigurt në çdo sipërfaqe të sheshtë të lëmuar..Është një bazë e integruar e filxhanit thithës që mban në vend tasin e ushqimit silikoni dhe falë silikonit 100% të butë, është gjithashtu i pathyeshëm!Projektuar që fëmija juaj të eksplorojë ushqime të reja (rreth 6+ muajsh),

Forma e tasit silikoni ka një qëllim;buza e sipërme e lakuar e tasit lejon që përmbajtja e lugës të nivelohet përpara se të dërgohet në gojën e foshnjës dhe siguron që asnjë derdhje e çrregullt të mos derdhet mbi buzë

Tasja perfekte për heqjen nga gjiri të udhëhequr nga foshnja!

Kupat tanë të vegjël silikoni janë të dizajnuara për pastrim të lehtë;thjesht shpëlajini dhe lajini në ujë të nxehtë me sapun, ose më mirë akoma, vendosini në lavastovilje.

E bërë nga silikoni ushqimor, i butë, i qëndrueshëm dhe i lehtë.

Pa BPA, ftalate, plumb, PVC dhe latex, silikon FDA.

Tasat silikoni me mikrovalë janë anti-bakteriale dhe anti-alergjike, gjë që i bën ata më higjienikë.

Doreza është prej druri ahu dhe e veshur me llak jo toksik me bazë uji.

Kujdes

Tasat tanë silikoni janë të sigurt për mikrovalë dhe larës enësh.

Kupat e thithjes montohen më së miri në një sipërfaqe të lëmuar dhe të sheshtë.

Shtypni jashtë nga pjesa e brendshme e tasit të mikrovalës silikoni për të siguruar që e gjithë baza e thithjes të jetë në kontakt me sipërfaqen.

Lugët tona duhet të lahen me dorë në ujë të ngrohtë me sapun - mos i lagni.

Larja e një luge në makinë larëse enësh do të shkurtojë jetëgjatësinë e saj.

Siguria

I përshtatshëm për bebe mbi 3 muaj

Përdoreni gjithmonë nën mbikëqyrjen e të rriturve

Sigurohuni që ta kontrolloni rregullisht tasin dhe ta hidhni nëse tregon shenja dëmtimi.

Kontrolloni gjithmonë temperaturën e ushqimit përpara se të ushqeni.

Ngjyrosja mund të ndodhë nëse produkti lejohet të bjerë në kontakt me ushqime me bazë vaji (p.sh. vaj/ketchup)

Lani para përdorimit të parë dhe pas çdo përdorimi.

Gati për të filluar projektin e ushqyerjes së foshnjës tuaj?

Kontaktoni sot ekspertin tonë të ushqyerjes së foshnjave me silikon dhe merrni oferta dhe zgjidhje brenda 12 orëve!

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni