Pllakë silikoni

Pjata silikoni për bebe Shitje me shumicë dhe me porosi

Silikoni Melikeyështë një prodhues ISO9001, BSCI i certifikuar i pllakave silikoni, furnizues i pllakave për fëmijë, ne jemi të specializuar në shitjen me shumicë të silikonit për fëmijëpjata.Ne synojmë të ofrojmë më të shëndetshmen, mjedisin, komoditetin dhePjata elegante silikoni për fëmijë në botë.

Melikey Silicone pjatë me porosi silikoni për fëmijë për ushqyerjen e bebeve.pjatat më të mira për fëmijë me thithje, OEM dhe ODM janë të mbështetura dhe të mirëseardhura.Melikey Silicone ka qenë gjithmonë prodhuesi më i mirë në Kinë i pjatave për bebe silikoni pa bpa.

MOQ 50 copë me çmime me shumicë

Marka me porosi në pjatën e silikonit me shumicë

Dorëzimi i shpejtë në 15 ditë me zgjidhjen e transportit me një ndalesë

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Fabrika e pllakave silikoni

Melikey si fabrika kryesore e pjatave të silikonit për fëmijë, me shumicë pjata silikoni për fëmijë për 10+ vjet.Ne kemi përvojë të pasur në pjatat silikoni të bebeve me shumicë.Pjatat tona më të mira për fëmijë janë krijuar për ta bërë kohën e vaktit më të lehtë dhe më të këndshme si për prindërit ashtu edhe për foshnjat.

 

Furnizues i pjatave për fëmijë silikoni pa BPA

E bërë nga silikoni i cilësisë së lartë, i cilësisë së ushqimit, pjata jonë e heqjes nga gjiri silikoni është pa BPA, pa ftalate dhe laborator i pavarur i testuar për siguri.

 

Pjatë thithëse për ushqimin e foshnjave me shumicë

Materiali i butë dhe fleksibël e bën të lehtë kapjen e duarve të vogla dhe parandalon derdhjet e çrregullta me veçorinë e tij të integruar të thithjes.Pllaka e foshnjës me thithje silikoni mbahet fort në sipërfaqe të sheshta në mënyrë që fëmija juaj të mund të fokusohet në shijimin e ushqimit të tij.

 

Pjatë për fëmijë të ndarë me shumicë silikoni

Seti ynë i pjatave silikoni për fëmijë vjen me tre/katër ndarje të ndryshme, duke e bërë atë ideal për të shërbyer një vakt të ekuilibruar dhe të shëndetshëm.Vetitë jo toksike të silikonit sigurojnë gjithashtu që enët të mos derdhin kimikate të dëmshme në ushqim.

 

Enët e bebeve nga silikoni i lehtë për t'u pastruar

Enët tona silikoni për fëmijë janë të sigurta në larës enësh dhe pastrohen lehtë, duke e bërë kohën e vaktit të lehtë.Pllakat janë gjithashtu të qëndrueshme dhe mund t'i rezistojnë përdorimit të shpeshtë, duke i bërë ato perfekte për përdorim të përditshëm.

 

Pjata më e mirë për fëmijë

Pjatat tona silikoni për bebe janë të përshtatshme për foshnjat dhe të vegjlit e të gjitha moshave, dhe modelet shumëngjyrëshe me siguri do të tërheqin vëmendjen e tyre.Ato vijnë në një larmi stilesh argëtuese dhe lozonjare për t'iu përshtatur preferencave të fëmijës suaj, duke i bërë ata një dhuratë të shkëlqyer për ditëlindje ose baby shower.

 

Karakteristikat e pllakës silikoni për fëmijë

 

 • *E dizenjuar për bebe dhe të vegjël
 •  
 • * Material silikoni 100%.
 •  
 • *Bazë thithëse për të parandaluar rrëshqitjen ose rrëzimin e pllakës
 •  
 • *Seksione të ndara për të ndarë artikujt ushqimorë
 •  
 • *Pa BPA dhe jo toksike
 •  
 • *I sigurt në larës enësh për pastrim të lehtë
 •  
 • *E sigurt për mikrovalë dhe furrë për ngrohjen e përshtatshme të ushqimit
 •  
 • *Material i qëndrueshëm dhe afatgjatë për përdorim të përsëritur
 •  
 • *Vjen në një larmi ngjyrash dhe dizajne argëtuese për të tërhequr fëmijët

 

Udhëzimet e larjes:Lani me ujë të nxehtë me sapun në lavaman, ose në raftin e sipërm në pjatalarëse.

pjata silikoni për fëmijë

Pjatë me kungull

pjata silikoni për fëmijë
blini pllaka thithëse për fëmijë në internet
pjata silikoni për fëmijë
pjata silikoni të ndara për fëmijë
pjatë silikoni për bebe
pllaka silikoni
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pjatë darke silikoni Rainbow

pllaka silikoni
pjatë silikoni për fëmijë
pjatë silikoni për heqjen e gjirit
pjata darke silikoni
pjatë silikoni thithëse për bebe
enët silikoni për fëmijë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pjatë darke me elefant silikoni

pjata për fëmijë silikoni
pllaka silikoni
pjata silikoni për fëmijë
pjata silikoni për të vegjlit
pjatë silikoni bebe
pjatë darke silikoni
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pjatë silikoni me dinosaur

pjata silikoni për bebe
Pjata më e mirë silikoni për fëmijën
enë tavoline silikoni për fëmijë
pjatë silikoni për fëmijë
pjata silikoni bebe
pllakat më të mira thithëse silikoni
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pjatë buke silikoni

pjatë bebe me bazë thithëse
silikoni i pjatës për fëmijë
pjatë thithëse për fëmijë
pjatë për fëmijë me thithje
pjatë silikoni për fëmijë
pjata për fëmijë me thithje
pllaka thithëse për të vegjlit
pjatë silikoni thithëse për bebe
pjata silikoni për fëmijë
pjata të ndara për fëmijë
pjata ngjitëse për bebe
pjata për fëmijë me thithje
pjatat më të mira për fëmijë
pjatat më të mira silikoni për të vegjlit
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pjatë silikoni me tre të ndara

pjatë thithëse për të vegjlit
Pllaka thithëse më e mirë për fëmijën
pjata më të mira të ndara për të vegjlit
pjata të sigurta për fëmijë në larës enësh
pjata më të mira të ndara për të vegjlit
pjatë ushqimore për fëmijë
pjatat më të mira për fëmijë
Pllaka thithëse më e mirë për fëmijën
pjatat më të mira për fëmijë
enët jo toksike për fëmijë
pjatat më të mira për fëmijë
pjata për fëmijë
pjata ushqimore për fëmijë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pllakë silikoni jo ndarëse

pjata për fëmijë
pjata për fëmijë me gota thithëse
pjata thithëse për fëmijë
pjata për fëmijë në mikrovalë
enët për ushqimin e foshnjave
pjata me thithje për bebe
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Forma dhe madhësia e pllakës silikoni të personalizuar

Ju mund të personalizoni madhësinë dhe formën e pjatës silikoni për fëmijë (me gota thithëse, etj., të rrumbullakëta, katrore, drejtkëndëshe, ovale, të veçanta, etj.)

https://www.silicone-wholesale.com/silicone-kids-plates-supplier-factory-l-melikey.html

Ngjyra e pllakës silikoni të personalizuar

 

Ju mund ta personalizoni ngjyrën e pjatës suaj të bebes bazuar në kartën e ngjyrave Pantone ose ngjyrat e zakonshme që përdorim.Nëse keni nevojë, mund të bëjmë edhe pjata silikoni me dy ngjyra dhe ngjyrë mermeri për të vegjlit
https://www.silicone-wholesale.com/silicone-suction-baby-plate-wholesale-l-melikey.html

Melikey: Një prodhues kryesor i pjatave për ushqimin e foshnjave silikoni në Kinë

shtypje mëndafshi

Ekran mëndafshi

Nëse logoja dhe modeli juaj janë me ngjyra të forta, mund ta vendosni modelin ose logon tuaj në pjatën e bebit silikoni duke printuar ekran.Kërkohen ekrane dhe kapëse.

Transferimi termik

Transferimi termik

Kur logoja dhe modeli juaj janë me shumë ngjyra, ngjyra të përziera, të zbehura, kamuflazhi, fibra karboni, ngjyra e kokrrizave të drurit, ju mund të zgjidhni printimin e transferimit të nxehtësisë për pjatat tuaja silikoni për fëmijë.Kërkohet film printimi dhe vegla.

Ku mund të gjej prodhuesit e pllakave silikoni?Melikey Silicone është një nga kinezët më profesionistëpjatë silikoni me shumicë prodhuesit, ne filluam të porosisim pllaka silikoni për fëmijët.

Direkt Nga Fabrika

Ne kemi fabrikën tonë e cila na lejon të thjeshtojmë shumë procesin për të kursyer kohë dhe para.Ne ua kalojmë këto kursime klientëve tanë.Pasja e fabrikës sonë na mundëson gjithashtu të ofrojmë një mënyrë të thjeshtë për të porositur, në mënyrë që të kurseni kohë dhe përpjekje gjatë gjithë procesit të porositjes.

Ne kemi të veçantapjatë silikoni me porosi për fëmijënë magazinë me shumicë.Pjatat tona të darkës prej silikoni janë gati për t'u përdorur, thjesht përshtatini me mesazhin tuaj të markës.Kur keni nevojë për një numër të madh pllakash silikoni me logo me shumicë, stafi ynë i shitjeve do t'ju kontaktojë.Kjo lejon një shkallë më të madhe të personalizimit dhe gjithashtu ndihmon në uljen e çmimit për copë.Kështu, ju mund të merrni çmime të ulëta me shumicë për dizajn krejtësisht unik të pjatës silikoni për fëmijë.

Përparësitë e personalizuara

1. Melikey Design për ju

Ne kemi një ekip të shkëlqyeshëm për R&D

Ne kemi pasur eksperienca në OEM dhe ODM për 10 vjet

Ne kemi fituar shumë nderime dhe çmime të dizajnit

 

2. Punishtja e mykut

2 makina CNC, 10 makina për prodhimin e kallëpeve

 

3. Plotësoni çdo nevojë të personalizuar

Pavarësisht nëse është LOGO, produkt, paketim i personalizuar.Pavarësisht nëse keni një ide të mirë apo jo, ne do të bëjmë gjithçka për të përmbushur nevojat tuaja.Nga dizajni tek prodhimi, tek dorëzimi dhe pas shitjes, ne jemi në shërbimin tuaj.

 

Model dhe logo me pjatë silikoni me porosi

Ju mund ta personalizoni modelin e pjatës silikoni për fëmijë sipas modelit, ngjyrës dhe zonës:

Pllaka silikoni të personalizuara me logo

Pllaka silikoni me shumicë me porosijanë materiale të buta pa BPA.Pjatat tona silikoni për fëmijë kanë thithje të fortë, ato nuk janë të lehta për t'u përmbysur, të përshtatshme për foshnjat për t'u ngrënë.Kur markohen me një logo, këto pllaka silikoni me logo me porosi mund t'ju ndihmojnë të rritni dukshmërinë e markës suaj.Markat e themeluara të pjatave të foshnjave shpesh shpërndajnë pllaka me logo të personalizuara për fëmijë me blerjen e pllakave silikoni për fëmijë për të gjeneruar ndërgjegjësimin e markës.Këtopjata silikoni të personalizuara me shumicë, në këmbim, kujtoj vazhdimisht konsumatorin për produktet e markës..

 

Si të personalizoni pllaka silikoni me shumicë?

Në një epokë të personalizimit në rritje,pjata të personalizuara për fëmijëfavorizohen nga konsumatorët në treg.është shumë e rëndësishme të gjesh një profesionist prodhuesi ngaprodhuesit e pjatave për fëmijë siliocne në Kinë.

Më poshtë është një hyrje e shkurtër në procesin e personalizimit të pllakave silikoni.

1.Ideja:Klientët e markës na tregojnë idenë e tyre ose na tregojnë ndonjë foto rreth asaj që duan të bëjnë.

2.Vizatim:Ne do të dëshirojmë sipas kërkesës së tyre të bëjmë vizatim 2D për t'i lënë ata të konfirmojnë madhësinë.

3.3D:Më pas do të bëjmë vizatim 3D.

4.Shembull:Më në fund ne do t'ua dërgojmë mostrën klientëve të markës.

5.myku:Koha e prodhimit të mykut

6.Proto-lloji:Konfirmoni strukturën dhe funksionin.

Procesi i prodhimit të pllakave silikoni

Pllakat silikoni të fëmijëve Melikey kalojnë nëpër disa hapa në procesin e prodhimit:

 

Përzierja:Përzierja e materialeve silikoni me katalizatorë për të aktivizuar ndërlidhjen.

Formësimin:Hidheni materialin në kallëpe të formave dhe madhësive të projektuara.

Ngrohja dhe shërimi:Forma shëron materialin e silikonit në temperatura të larta për të siguruar qëndrueshmëri.

Prerje dhe inspektim:Hiqeni tabelën nga kallëpi dhe shkurtojeni materialin e tepërt.Kontrolloni për defekte.

Printimi dhe paketimi:Nëse kërkohet, logot, etiketat ose dizenjot mund të printohen përpara paketimit dhe dërgimit.

 

Melikey përdor pajisje moderne dhe punonjës të kualifikuar për të prodhuar pllaka silikoni me cilësi të lartë që plotësojnë nevojat e klientit.Ne kemi kontroll të rreptë të cilësisë për të siguruar kënaqësinë e klientit.

pjatë silikoni me porosi

Pse zgjidhni Melikey?

Shitës me shumicë me një ndalesë

Melikey ofron me shumicë enë tavoline silikoni me funksione të ndryshme, nga biskat e foshnjave, tasat e bebeve, pjatat e bebeve deri te gotat e bebeve, etj. Kjo do të thotë se këtu mund të gjeni të gjitha enët e darkës që ju nevojiten.

Prodhuesi më i mirë

Milleck dizajnon dhe prodhon sipas kërkesave të klientit dhe ofron shërbime të personalizuara OEM/ODM.

Certifikatë gjithëpërfshirëse

Produktet tona kanë kaluar FDA, SGS, COC dhe inspektime të tjera të cilësisë dhe ofrojnë certifikata më profesionale për klientët në mbarë botën.

Certifikatat tona

Si prodhues profesionist i pjatave për ushqimin e foshnjave silikoni, fabrika jonë ka kaluar certifikatat ISO, BSCI, CE, LFGB, FDA.

CE
certifikatë
BSCI

Shqyrtimet e klientëve

Rishikimet e klientëve

Vlerësimet e Klientëve-Melikey

pjatë silikoni për bebe

Pjatat tona silikoni për fëmijë janë të dizajnuara me pak oreks dhe ngrënës aktivë në mendje!Pllaka jonë silikoni për fëmijë është bërë nga silikoni 100% i klasës ushqimore dhe përmban një bazë të gjerë thithëse që ngjitet mirë në sipërfaqe të sheshta.Pllaka thithëse më e mirë për fëmijën është e vështirë të hidhet ose të përmbyset.Nëse bien, ato janë të pathyeshme!Kupat e thithjes ngjiten pothuajse në çdo sipërfaqe si p.sh. plastike, qelqi, metali, guri dhe sipërfaqet e mbyllura prej druri.Sigurohuni që sipërfaqja të jetë jo poroze dhe e pastër dhe pa mbeturina, ushqime ose papastërti.Ato janë të lehta dhe të lehta për t'u pastruar, duke i bërë ato të përsosura për t'u përdorur në shtëpi ose në lëvizje.

 

A janë të sigurta pjatat e fëmijës silikoni në mikrovalë?

Pjatat tona silikoni për fëmijë janë gjithashtu më pak të çrregullta për prindërit dhe kujdestarët.

Ashtu si enët e tjera të ushqimit për fëmijë silikoni në linjën tonë të ushqimit të foshnjave silikoni, enët tona silikoni për fëmijë janë të sigurta në frigorifer, mikrovalë dhe furrë (deri në 440°F).Ju mund ta ngrohni ushqimin (ose edhe ta piqni!) dhe t'ua shërbeni drejtpërdrejt fëmijëve tuaj pa pasur nevojë të përgatisni një ton pjatash shtesë për veten tuaj.Sigurohuni që të kontrolloni që pjatat dhe ushqimet e fëmijëve silikoni të jenë mjaftueshëm të ftohta që fëmija juaj të hajë.

 

A janë panelet silikoni të sigurta për foshnjat?

Silikoni ushqimor, jo toksik, i miratuar nga FDA, nuk përmban nënprodukte kimike dhe është jashtëzakonisht i sigurt.Silikoni është një material i butë dhe elastik që është një alternativë e përshtatshme ndaj plastikës.Pjatat e fëmijëve silikoni nuk do të ndahen në disa pjesë kur bien, duke i bërë ato të sigurta për fëmijën tuaj.

Nuk jeni i sigurt se ku të filloni me ushqimin e parë në pjatën tuaj?Nuk ka rregulla të vështira dhe të shpejta.Foshnjat arrijnë piketa zhvillimore në periudha të ndryshme.Por kur të jenë gati, mbani mend se rrëmuja është pjesë e ushqyerjes së foshnjës vetë.Përdorimi i duarve të tyre për të prekur, përhapur dhe përhapur ushqimin ndihmon zhvillimin e tyre shqisor, ndërton aftësi të shkëlqyera motorike dhe u jep atyre lirinë për të eksploruar dhe identifikuar tekstura, shije dhe kombinime të reja ushqimore.Megjithatë, vendosja e ushqimit direkt në tabaka e karriges së lartë ka shumë të ngjarë të bëjë që ata ta rrëshqasin atë nga njëra anë në tjetrën (mendoni fshirëset e xhamit :) dhe shumica e ushqimit do të përfundojë në to ose në dysheme.Filloni foshnjat me një kufi - të tillë si një pjatë ose tas me anët e larta - në mënyrë që ata të mund të mbledhin ushqime të reja në buzë të pjatës.Një pjatë e thellë silikoni për fëmijë ndihmon gjithashtu në mbajtjen e salcës dhe ushqimit si bizele!

Artikuj të ngjashëm

1.A janë të sigurta pjatat e fëmijës silikoni?

Pjata silikoni për fëmijëjanë bërë tërësisht nga 100% FDA, silikoni pa BPA dhe LFGB i certifikuar, i cili është i sigurt për foshnjat dhe nuk ka erë plastike.Dhe i sigurtë në MIKROVALË DHE PJALAVESHËM DHE FURRE E NGRIRËS.

 

2.A janë pllaka silikoni të sigurta në mikrovalë

pjatë silikoni për fëmijë nuk përmban kimikate me bazë nafte, BPA, BPS ose mbushës.Pjata e darkës silikoni është e sigurt për të ruajtur ushqimin në mikrovalë, frigorifer, furrë dhe pjatalarëse.

3. A mund të vendosni pjata silikoni në mikrovalë?

pjata silikoni për fëmijëmund të përballojë nxehtësinë jashtëzakonisht të lartë dhe është shumë i përshtatshëm për përdorim në mikrovalë ose furrë.

4. Cilat janë pjatat më të mira për foshnjat?

Për të përcaktuarpjatat më të mira për bebe, çdo produkt është krahasuar krah për krah dhe është testuar praktikisht për të vlerësuar materialet, lehtësinë e pastrimit, fuqinë e thithjes dhe më shumë.

5. A janë të nevojshme pjatat për fëmijë?

Dëshironi të promovoni vetëushqyerjen për foshnjat, por nuk ju pëlqen të pastroni rrëmujën e madhe?Si ta bëni kohën e ushqyerjes pjesën më të lumtur të ditës së foshnjës tuaj?Pjata për fëmijëndihmoni fëmijën tuaj të ushqehet lehtësisht.

6.Si të dezinfektohen enët silikoni?

Enët silikoniduhet të duket e lehtë për t'u pastruar, por është e vështirë të heqësh qafe ato mbetje vajore.Njomja e pllakave silikoni për të vegjlit në ujë shumë të nxehtë mund të heqë lehtësisht disa njolla.

Gati për të filluar projektin e ushqyerjes së foshnjës tuaj?

Kontaktoni sot ekspertin tonë të ushqyerjes së foshnjave me silikon dhe merrni oferta dhe zgjidhje brenda 12 orëve!

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni