Produkte silikoni të dhëmbëve

Dalja e dhëmbëve është një periudhë emocionuese zhvillimi, por sjell disa shqetësime për fëmijët dhe gjithashtu telashe për nënën.

 

Për fat të mirë, të gjitha lodrat tona të daljes së dhëmbëve kanë strukturë dhe gunga ndijore për të lehtësuar mishrat e fryrë dhe të dhimbshëm.Përveç kësaj, dhëmbët tanë janë bërë nga silikoni i butë dhe i sigurt për ushqimin.Ato janë tekstura ideale për të qetësuar butësisht dhimbjet e mishrave të dhëmbëve të foshnjave. Ato janë gjithashtu lodra të mira për të ushtruar aftësinë e foshnjës tuaj për të përtypur.Të gjithë dhëmbët tanë të foshnjës janë pa ftalate dhe BPA dhe përdorin vetëm ngjyra jo toksike ose të ngrënshme.

 

Silikoni ka rezistencë natyrale ndaj baktereve, mykut, kërpudhave, erës dhe njollave.Silikoni është gjithashtu shumë i qëndrueshëm, afatgjatë dhe ngjyra mbetet e ndritshme.Lehtë për t'u pastruar dhe sterilizuar, mund të lahet në makinë larëse enësh dhe të sterilizohet duke zier.Në fakt, ne kemi shumë produkte me karakteristika të ndryshme në kategorinë e dhëmbëve silikoni, duke përfshirë dhëmbëza silikoni, varëse, rruaza, gjerdan, kapëse biberoni, unazë...... Bizhuteritë dhe dhëmbëzat tona silikoni kanë modele dhe forma të ndryshme, si elefant. , lule, diamant, gjashtëkëndëshe kështu me radhë.Ne kemi gjithashtu shumë aksesorë silikoni, ju mund të bëni vetë dizajnin tuaj.

 

Melikey është e specializuar në shitjen me shumicë të produkteve silikoni dhe mbështet personalizimin e personalizuar.Ne ofrojmë teknologji dhe shërbime profesionale.Mirë se vini të dërgoni kërkesë për të mësuar më shumë.