Kupa e pirjes së bebeve

Furnizuesi i kupës për fëmijë me shumicë në Kinë

 

Melikey është njëFurnizuesi i kupave për fëmijë me shumicë në Kinëdhe operon vetëfabrika e kupave për fëmijëpër prodhim.

 

Jonëgota për fëmijë me shumicë me porosime modele të ndryshme dhe logo të markave, dhe mund të personalizohen në shumë ngjyra dhe madhësi.negota për fëmijë silikoni me shumicëpër mosha të ndryshme dhe ju mund të zgjidhni nga një shumëllojshmëri ngjyrash dhe madhësish në Melikey Baby Cup.Ne kemi një ekip profesional R&D, mund të pranojmë OEM dhe ODM.Është e lehtë të gjesh filxhanin e duhur të foshnjës për fëmijën tënd këtu.

 

Fabrika jonë është më e përshtatshme për të bërëfilxhan për fëmijë me shumicëurdhërat.Opsionet tona të aksioneve janë të kufizuara, kështu që nëse keni nevojë për mijëragota për fëmijë me shumicëatëherë kjo porosi do të duhet të bëhet në fabrikën tonë.Kupat tuaja për fëmijë me shumicë do të montohen për ju me një çmim të shkëlqyeshëm.

 

Në cilën moshë duhet të pinë fëmijët nga filxhani i pijes së foshnjës?Ju mund të filloni t'i ushqeni të vegjëlit me filxhan në të njëjtën kohë që i ushqeni me ushqim të fortë.Qëllimi për grupmoshën 6 deri në 12 muaj është të praktikojnë pirjen e qumështit dhe ujit, jo të ndërrojnë gjirin apo shishen e qumështit.Ka mundësi të pafundme për gotat e ushqyerjes së bebeve.Të gjitha gotat, qofshin ato të hapura, kashtë apo filxhanë për fëmijë, kërkojnë që fëmija juaj të përdorë gjuhën dhe gojën e tij në vend që të pijë nga një shishe.

 

1.Training Cup / Kupa Sippy
Shumë prindër blejnë fillimisht gota tipike prej kashte, sepse ato janë të papërshkueshme nga derdhja dhe janë të lehta për t'u mbajtur, dhe në thelb janë shishe për fëmijë me dizajne paksa të ndryshme.

 

2. Kupë kashte
Kupat e vegjël me kashtë mund të ndihmojnë të mësoni se si të pini gllënjkë, megjithatë, ato ofrojnë më pak ushtrime për aftësi të tjera.Zakonisht ekziston edhe një dizajn pa derdhje.

 

3. Kupa e hapur
Disa foshnje shkojnë drejtpërdrejt nga shishja në filxhanin e hapur, kështu që ky opsion mund të merret në konsideratë.Nga mosha rreth 6 muajsh, foshnja është gati të pijë nga një filxhan i hapur që mbahet nga një person tjetër gjatë zhvillimit.

 

Kupa Melikey sippy është filxhani më i mirë i pijeve për fëmijë në treg sepse zgjidh shumë nga problemet e zakonshme që lidhen me filxhanët e tjerë të foshnjave.Për shembull, filxhani me kashtë për fëmijën mund të jetë i vështirë për t'u përdorur nga foshnjat dhe shpesh rrjedh ose derdhet.Në të kundërt, kjo filxhan për pije ka një kapak të sigurt dhe një grykë si kashte që parandalon derdhjet dhe e bën të lehtë për fëmijën tuaj të pijë gllënjkë.

 

Kupa e parë e pijes që përdor foshnja është e rëndësishme, pasi vendos tonin për zakonet e tyre të pijes në të ardhmen.Me filxhanin tonë të parë të pijes për bebe, mund të jeni të sigurt se fëmija juaj po mëson të pijë në mënyrë të sigurt dhe efektive.Është projektuar që të jetë madhësia dhe forma perfekte për ta mbajtur fëmijën tuaj dhe materiali i butë dhe fleksibël silikoni siguron që fëmija juaj të mësojë lehtësisht se si ta përdorë atë.

 

Një nga veçoritë e spikatura të filxhanit tonë silikoni për pije për bebe është se është i lehtë për t'u pastruar.Ju lehtë mund t'i ndani përbërësit e ndryshëm dhe t'i lani në ujë të ngrohtë dhe me sapun.Për më tepër, silikoni është i qëndrueshëm dhe afatgjatë, që do të thotë se kjo filxhan mund të përdoret për vitet në vijim.

 

Nëse jeni duke kërkuar për filxhanin më të mirë për pijen e foshnjës për të voglin tuaj, mos kërkoni më larg se Melikey Baby Drinking Sippy Cup.Pavarësisht nëse po filloni me filxhanin e parë të pijes ose po kërkoni një alternativë ndaj filxhanëve të tjerë për fëmijë, ky produkt është i përsosur për ju.Materiali silikoni me cilësi të lartë, kapaku i sigurt dhe gryka e lehtë për t'u përdorur e bëjnë atë zgjedhjen ideale për çdo prind që dëshiron t'i japë fëmijës së tyre fillimin më të mirë në jetë.Pra, pse të presim?Porositni Baby Drinking Sippy Cup sot dhe jepini fëmijës suaj filxhanin e parë të pijes perfekte!