Set enësh për fëmijë

Fabrika e grupeve të enëve të darkës me porosi për ushqimin e foshnjave me shumicë në Kinë

 

 

Ushqyerja e foshnjës tuaj nuk është një detyrë e lehtë, veçanërisht në fillim të udhëtimit të largimit nga gjiri, kur ata janë duke lënë ushqimet me të cilat janë mësuar dhe duke u përshtatur me ushqimet e ngurta. Për ta bërë më të lehtë udhëtimin e tyre, do t'ju duhen takëme të dizajnuara posaçërisht për ta;qofshin takëm silikoni për të mbrojtur mishrat e ndjeshme ose gota thithëse që të mos fluturojë i gjithë vakti.

 

Melikey Me më shumë se 12 vjet enë tavoline për fëmijë vendos përvojën dhe ekspertizën në fabrikëkomplete ushqimi me shumicë me porosi.Melikey është krenare që është një ngaFurnizuesit e seteve të ushqimit për fëmijënë Kinë.Si më i miriProdhuesi i kompletit të ushqimit për fëmijë me shumicënë Kinë, ne mund të pranojmë OEM dhe ODM, klientët mund të personalizojnë çdo send tavoline për fëmijë me stilin, modelin, ngjyrën dhe madhësinë e dëshiruar, si dhe logon e markës, dhe të pranojnë një mini porosi të caktuar, sasi të kufizuar dhe kohë të caktuar prodhimi.

 

Pa dyshim, Melikey është zgjedhja juaj më e mirë për kompletin e ushqimit me shumicë të foshnjave.Ne kemi fabrikën tonë dhe ekipin profesional të projektimit, ne mund të ofrojmë çmime të shkëlqyera dhekomplete ushqimore me cilësi të lartëqë plotësojnë nevojat tuaja të tregut.

 

Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të gjerë enësh silikoni për fëmijë për të zgjedhur, duke përfshirë komplete tavoline për fëmijë, enët më të mira të darkës për fëmijë, grup darke 6-12 muajsh, setin më të mirë për ushqimin e bebeve, grup pjatash dhe filxhani për bebe, komplete tavoline për fëmijë, grup pjata dhe tas për fëmijë , dhe me shume.

 

Seti ynë më i mirë i darkës për fëmijë është projektuar duke pasur parasysh prindërit dhe foshnjat.Me dizajnin e tij ergonomik dhe të lehtë për t'u mbajtur, ai përshtatet rehat në duart e vogla të fëmijës suaj dhe inkurajon vetëushqyerjen.Me dizajne lozonjare dhe një larmi ngjyrash, këto enë do t'i mësojnë fëmijët tuaj se si të hanë siç duhet.Plus, grupi ynë i darkës 6-12 muajsh është i përmasave të përsosura për të voglin tuaj në rritje, duke e bërë kohën e vaktit një përvojë të këndshme për të gjithë.

 

Kompletet e enëve të tavolinës për fëmijë Melikey përfshijnë gjithçka që ju nevojitet për kohën e vaktit, duke përfshirë një pjatë dhe grup tas për fëmijë, lugë dhe pirun për fëmijë, bisht dhe filxhan për fëmijë.Kompleti ynë i pjatave dhe tasave për fëmijë vijnë gjithashtu me një veçori thithëse, duke siguruar që ushqimi i fëmijës suaj të qëndrojë i vendosur dhe duke parandaluar derdhjet dhe rrëmujën.

 

Shijoni argëtimin gjatë vaktit me këtë grup darke fantastike për ushqimin e foshnjave për fëmijë.Enët e tavolinës silikoni të cilësisë ushqimore janë të qëndrueshme, të lehta për t'u pastruar, jo toksike dhe rezistente ndaj nxehtësisë, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për enët e tavolinës për fëmijë.Ato mund të përballojnë temperatura jo më të ulëta se 230 gradë dhe mund të ftohen deri në -20 gradë.Qoftë nëse i hidhni në pjatalarëse ose në mikrovalë, ose nëse fëmija juaj i hedh nëpër dhomë, pjatat, tasat, gotat dhe enët silikoni janë kombinimi perfekt i sigurisë, qëndrueshmërisë dhe komoditetit.

 

Kompleti i enëve të darkës prej silikoni është unik për shkak të materialit të tij elastik dhe thithësve të përshtatshëm në fund të pjatave dhe tasave.Në këtë mënyrë fëmija juaj nuk do të trokasë më kurrë mbi pjatën e tij.Kompleti silikoni i darkës për fëmijë është gjithashtu i shkëlqyeshëm që fëmija juaj të mësojë të hajë në mënyrë të pavarur me një lugë dhe të pijë nga një filxhan.

 

Kompleti i ëmbël i darkës për fëmijë i motivon fëmijët të hanë dhe të pinë.Melikey ka një sërë kompletesh të lezetshme, vizatimore, të enëve të darkës për fëmijë për të ndihmuar në rritjen e argëtimit të foshnjës gjatë vaktit.

 

Këtu është lista jonë thelbësore më e plotë dhe e shëndetshme e produkteve të ushqyerjes së foshnjave të porsalindura.

 

Seti më i mirë i lugëve dhe pirunëve për fëmijë:Ne kemi praktikë për fëmijë dhe lugë dhe pirunë për të ngrënë falas, duke përfshirë kompletin e lugëve dhe pirunëve silikoni për stërvitje dhe kompletin e lugëve dhe pirunëve prej druri natyral.

Bib për ushqyerjen e foshnjës:Kur foshnjat hanë, foshnjat mund të trokasin lehtësisht mbi enët e fëmijëve dhe të derdhin ushqim.Furniza jonë silikoni e kategorisë ushqimore është e papërshkueshme nga uji, e palosshme, e lehtë për t'u pastruar.

Set për thithje tas për bebe:fëmijët mund të përdorin tasin tonë shumëngjyrësh silikoni me cilësi ushqimore dhe tasin prej druri natyral prej bambuje për të marrë ushqim.Thithje e fortë, ushqimi nuk derdhet lehtë.

Pjatë për fëmijë:Të prodhuara nga silikoni 100% i kategorisë ushqimore, kompletet tona të pjatave për fëmijë nuk përmbajnë kimikate të dëmshme si BPA, plumb dhe ftalate.Të dizajnuara në tre ndarje të projektimit, pjatat më të mira për foshnjat ndahen në disa seksione për të ndihmuar në ofrimin e një shumëllojshmërie ushqimesh gjatë vaktit!

Kupa e bebeve:Foshnjat fillojnë të largohen nga gjiri rreth moshës 6 muajshe dhe mësojnë të pinë nga gota, gotat tona të foshnjave janë të papërshkueshme nga derdhja.

Enë darke kineze për fëmijëofron shërbim të shëndetshëm darke për foshnjat.

 

Si prodhuesi kryesor i kompleteve të sendeve për fëmijë në Kinë.Melikey ka një ekip profesional dizajni.Ne mbështesim komplete të personalizuara enësh për fëmijë, kështu që ju mund të krijoni një grup ngrënieje të personalizuar për fëmijë që pasqyron personalitetin dhe stilin e foshnjës tuaj.Dhe me opsionet tona të shitjes me shumicë të setit të ushqimit të foshnjave silikoni, ju mund të rezervoni grupin tonë më të mirë të ushqimit të foshnjës për biznesin tuaj ose për ato ngjarje të veçanta.