• Pavarësisht nëse është para-shitje ose pas shitjes, ekipi ynë i shitjeve, ekipi i projektimit, ekipi i marketingut dhe të gjithë punëtorët e linjës së montimit do të bëjnë çmos për t'ju mbështetur
  • Ne kemi një ekip të fortë teknik në industri, përvojë dekadash profesionale, nivel të shkëlqyer dizajni, duke krijuar një prodhim të cilësisë së lartë të produkteve silikoni.
  • Kompania është e specializuar në prodhimin e pajisjeve me performancë të lartë, duke pasur më shumë se 10 vjet përvojë në prodhimin e mykut silikoni dhe prodhimin e produkteve silikoni.

Furnizues i produkteve profesionale të silikonit për fëmijë

Melikey është një nga furnizuesit kryesorë të produkteve silikoni për fëmijë me më shumë se 10 vjet përvojë në industri.Ne përdorim silikonin ushqimor të certifikuar nga FDA dhe LFGB për të siguruar cilësi.

prodhues silikoni i enëve të darkës për fëmijë

Rreth nesh

Prodhues & Furnizues i personalizuar i produkteve silikoni për fëmijë me shumicë

Melikey është njëSilikoni në Kinë me shumicëMarkë e bebeve në pronësi të Produktit silikoni Huizhou Melikey
Co., Ltd.

Melikey ka qenë një prodhues profesionist i produkteve silikoni për fëmijë dhe produkte me porosi silikoni për fëmijë

furnizues për 10 vjet.

Melikey njihet më së shumti për enët e darkës së foshnjës silikoni dhe lodrat silikoni për nxjerrjen e dhëmbëve të bebeve.

Përfshirë biskat silikoni për fëmijë, tasa silikoni për fëmijë, pjata silikoni për fëmijë, komplete lugesh dhe pirunësh silikoni për fëmijë,

Furnizues me shumicë lodrash silikoni për nxjerrjen e dhëmbëve nga silikoni dhe rruaza silikoni, etj.

në fillim, kompania ishte vetëm një punishte e vogël me 1 shitës.

Zhvillimie ekipit të biznesit ka vazhduar të rritet,dhe shkalla e kompanisë

gjithashtu ka qenëzgjeruar.Operatori i kompanisë është nënë e një fëmije.

Sepse ajo e di se sie rëndësishmeshëndeti dhe siguria e fëmijës është,filozofia e parë e kompanisë

është gjithmonë kështu"Cilësia e produktit është jeta".

Ne kemi dhomën tonë të mykut silikoni, i cili mund të dizajnojë me porosi zhvillimin e mykutof

produkte silikoni për fëmijë për klientët.

Produktet tona kanë stile të ndryshme, ngjyra të pasura, dizajne të reja dhe unike.

Ne mbështesim shërbimin e personalizuar dhe shërbimin me shumicë.

Krenar që jam Kina prodhues dhe furnizues me shumicë i produkteve silikoni për fëmijë

Melikey Silicone është një emër i jashtëzakonshëm ndërProduktet më të mira të silikonit për fëmijënë Kinë.Ne kemi më shumë se 12 vjet përvojë në prodhimin e fabrikave me shumicë të kallëpeve të produkteve silikoni për fëmijë.Ne ndihmojmë kompanitë e mëdha dhetë vogla në mbarë botën për të promovuar veten në një mënyrë me ndikim nëpërmjet fuqisë sonë në fabrikat e produkteve të silikonit për fëmijë dhe furnitorë me shumicë të produkteve silikoni për fëmijë. Krenar që jam prodhuesi kryesor i dhëmbëve silikoni dhe një nga furnizuesit me shumicë të lodrave për fëmijë.

Ne përdorim materiale silikoni të cilësisë së lartë ushqimore për të prodhuar produktet tona silikoni për fëmijë me shumicë (dhëmbëza silikoni me shumicë, rruaza silikoni me shumicë, komplete për ushqimin e bebeve me shumicë,tas silikoni me shumicë, pjatë silikoni me shumicë, bib silikoni me shumicë, filxhan silikoni me shumicë, dhelodra për fëmijë me shumicë).

 

Vitet e përvojës së prodhimit na lejon të menaxhojmë me lehtësi të gjithë zinxhirin e furnizimit të prodhimit, i cili është avantazhi ynë unik si prodhuesi më i mirë i enëve të darkës për fëmijë silikoni dhe lodrave silikoni për fëmijë, dhe një garanci e fortë për ne që të ofrojmëshërbimet e prodhimit me shumicëpër produkte silikoni për fëmijë.

 

Ne kryesishtprodhim me shumicë dhe porosi.Prodhimi i produkteve me shumicë ul gjithashtu çmimin për njësi dhe kostot e transportit të produktit.Ne gjithashtu pranojmë porosi të vogla në grupe me një MOQ të caktuar për t'i ndihmuar blerësit të testojnë më mirë produktet tona dhe të marrin shpejt reagimet e tregut.Na kontaktonisot, bisedoni me ne në internet ose telefononi +86 13480570288 për të filluar projektin tuaj.

 

Melikey është njëFurnizuesi i produkteve për fëmijë silikonimepersonalizimi i fabrikësshërbimi.Ne mbështesim artikuj të personalizuar si LOGO me porosi, paketim, ngjyra, etj. Çdo artikull me porosi ka një produkt të ndryshëm MOQ.Nga dizajni i produktit deri te personalizimi, Melikey ofron shërbimet më të mira me vlerë të shtuar dhe çmimin me shumicë të silikonit për produktet me shumicë për fëmijë.Ne mbështesim personalizimin për të gjitha produktet, Mirë se vini në porositë OEM&ODM!

 

Ne i kushtojmë rëndësi të madhe dizajnimit të produkteve tona silikoni për fëmijë dhe kemi patentë ekskluzive.Duke mos përfshirë ndonjë çështje shkeljeje, ne jemi të përkushtuar të lançojmë produkte origjinale dhe t'i bëjmë produktet tona të disponueshme në të gjithë botën.

 

Këtu ka më shumë për më të mirëtfurnizues me shumicë i produkteve silikoni për fëmijë !

 

Prodhuesi dhe furnizuesi kryesor i produkteve për fëmijë silikoni në Kinë

Si një topProdhuesi i produkteve silikoni për fëmijëdhefurnizues me shumicë i produkteve të silikonit për fëmijë, ne kemi më shumë se 12 vjet përvojë në prodhimin e produkteve silikoni për fëmijë, produktet kryesore përfshijnëdhëmbëza silikoni me shumicë, rruaza përtypëse silikoni me shumicë, lodra me shumicë për fëmijë,enë tavoline për fëmijë me shumicë,komplete për ushqimin e bebeve me shumicëdhe furnizime të tjera silikoni për fëmijë.Vitet e përvojës e kanë bërë zinxhirin tonë të furnizimit të biznesit me shumicë për produktet silikoni shumë të pjekur.Në të njëjtën kohë, ne kemi një Ekip profesional R&D dhe do të kemi produkte silikoni të vetë-dizajnuar për fëmijë çdo muaj.Ne mund t'ju ofrojmë ide inovative dhe kompletim efikas të modeleve të produktit tuaj.

 

As fabrika e produkteve silikoni për fëmijëdhefurnizues me shumicë i produkteve silikoni për fëmijë, ne pranojmë shërbimin me porosi OEM dhe ODM, na dërgoni dizajnin tuaj, ne mund të bëjmë mostër të vërtetë brenda 7 ditëve, vendosim logon tuajlodra me shumicë për fëmijë, me shumicë për dhëmbët e bebeve, rruaza silikoni dhe sendesh për fëmijë, etj. Fabrika jonë e jashtëzakonshme e produkteve silikoni për fëmijë është e specializuar në prodhimin me shumicë të produkteve silikoni për fëmijë.Çdo produkt me material silikoni nuk është problem për ne.Pavarësisht nëse jeni një shitës me shumicë ose një markë, fabrika jonë më e mirë e produkteve silikoni për fëmijë do t'ju ndihmojë të rritni shpejt biznesin tuaj me produkte me cilësi të lartë dhe shërbim të përsosur.

 

Nëse dëshironi të filloni të personalizoni produkte silikoni për fëmijë, ju lutemi mos ngurroni na kontaktoni!Ofrimi i shërbimit të shkëlqyer ndaj klientit është ndjekja e përjetshme e Melikey Silicone si furnizuesi më i mirë i produkteve silikoni për fëmijë!

Mbështet OEM&ODM

Mbështet OEM&ODM

Ne kemi një ekip profesional R & D.Përshtatja e mbështetjes, duke përfshirë dizajnin e produktit, logon, paketën, ngjyrat..... Ne mund të pranojmë OEM dhe OD M.

Linjat e prodhimit fleksibël

Linjat e prodhimit fleksibël

produkte silikoni për ju, të prodhuara në masë, me kohë të shkurtra.E gjitha rrjedh nga fakti se ne jemi furnizuesi më i mirë me shumicë i produkteve silikoni.

Sistemi i rreptë i kontrollit të cilësisë

Sistemi i rreptë i kontrollit të cilësisë

Materialet ofrohen nga furnitorë të rregullt.Lëndë e parë 100% QC.Të gjitha produktet e silikonit i janë nënshtruar testeve të ndryshme dhe prodhimit masiv për të siguruar nivele të larta të cilësisë, dhe çdo produkt duhet t'i nënshtrohet inspektimeve rigoroze përpara se të jetë gati për transport.

Mbi 12 vite ekspertizë

Mbi 12 vite ekspertizë

Profesionist në industrinë e silikonit mbi 12 vjet.Melikey Silicone ofron ide të reja që përmirësojnë efikasitetin dhe efektivitetin e partnerit tonë në vendin e punës.

LAJMET TONA

Hapat kryesorë për pllakën silikoni të personalizuar ...

Si një zgjedhje inovative për enët moderne të tavolinës, pjatat silikoni favorizohen nga gjithnjë e më shumë konsumatorë.Megjithatë, personalizimi i pllakave silikoni nuk ndodh brenda natës dhe inv...

Çfarë duhet të kërkoni kur blini Sili...

Të qenit prindër është një udhëtim i mbushur me vendimmarrje dhe zgjedhja e enëve të duhura silikoni për fëmijë nuk bën përjashtim.Pavarësisht nëse jeni një prind i ri...