Set me lugë dhe pirun silikoni

Komplet silikoni për fëmijë me lugë dhe pirun me shumicë dhe me porosi

Melikey është një prodhues i pirunëve dhe kompleteve të lugëve për fëmijë në Kinë.Ne ofrojmë komplet lugësh dhe pirunësh silikoni për fëmijë me cilësi të lartë, të sigurt dhe të besueshëm dhe plotëson kërkesat e nevojave dhe tregjeve të ndryshme.Ne do t'u ofrojmë blerësve me gjithë zemër shërbime profesionale me shumicë dhe zgjidhje të personalizuara për të siguruar kënaqësinë e tyre dhe suksesin e biznesit.

Çmime konkuruese me shumicë dhe zbritje

Shërbimi i personalizuar i personalizimit

Dorëzimi i shpejtë në 15 ditë me zgjidhjen e transportit me një ndalesë

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Komplet me lugë dhe pirun për fëmijë silikoni me shumicë

Përzgjedhja e produkteve të larmishme

Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të gjerë të kompleteve të lugëve dhe pirunëve silikoni për fëmijë për të përmbushur nevojat e ndryshme të klientëve dhe preferencat e tregut.
E disponueshme në forma, madhësi dhe ngjyra të ndryshme për të siguruar shumëllojshmëri në vaktet e foshnjave dhe të vegjëlve.

 

Produkt me cilësi të lartë

Seti ynë me lugë dhe pirun silikoni për fëmijë është bërë nga materiali silikoni me cilësi të lartë dhe plotëson standardet e sigurisë ushqimore.
Produktet i nënshtrohen kontrollit dhe inspektimit të rreptë të cilësisë për të siguruar që nuk janë toksike, pa erë, të qëndrueshme dhe të lehta për t'u pastruar.

 

Çmime Konkurruese dhe Zbritje

Ne ofrojmë çmime dhe zbritje konkurruese me shumicë për t'u mundësuar blerësve që të marrin kompletin e lugëve dhe pirunëve silikoni për fëmijë me një çmim më të mirë.
Strategjia jonë e çmimeve është krijuar për të ndihmuar blerësit të rrisin fitimet dhe të fitojnë avantazh në konkurrencën e tregut.

 

Shërbimi i personalizuar

Ne ofrojmë shërbime të personalizuara për të përmbushur nevojat e veçanta të blerësve dhe imazhin e markës.
Opsionet e personalizimit përfshijnë printimin ose shkronjat, si dhe personalizimin e formave, ngjyrave dhe modeleve të paketimit.
Ekipi ynë profesional do të punojë me blerësit për të siguruar cilësinë dhe kënaqësinë e produkteve të personalizuara.

 

Dorëzimi në kohë dhe mbështetja e klientit

Ne jemi të përkushtuar që të dorëzojmë porositë e blerësve në kohë, duke u siguruar që ata të mund të përmbushin kërkesat e tregut në kohën e duhur.
Ne ofrojmë mbështetje gjithëpërfshirëse ndaj klientit, duke përfshirë përpunimin e porosive, shërbimin pas shitjes dhe zgjidhjen e problemeve, etj.

Karakteristikat e produktit

Bëni më të lehtë udhëtimin e fëmijës suaj vetëushqyer me Setin e Takëmeve me Silikoni Melikey!Pirunët dhe lugët tona unike silikoni kanë doreza me kapje të lehtë për të ndihmuar fëmijën tuaj të mësojë të ushqehet vetë!

Të bëra nga silikoni i butë për ushqimin, këto enë janë të përmasave të përsosura për gojë të vogla dhe kanë skaje të rrumbullakosura për të siguruar që nuk ka rrezik lëndimi.

 

Enët e tavolinës shumëngjyrëshe dhe të lezetshme të Melikey rikthejnë kënaqësinë tek ushqyerja.

Doreza të ndryshme që i përshtaten stilit unik të kapjes së fëmijës suaj

Skajet e lëmuara dhe të buta janë të sigurta rreth gojëve delikate.

Silikoni i jashtëm i butë 100% ushqimor, i brendshëm çelik inox.

Pa BPA, PVC dhe ftalate.

E pershtatshme per femije 6 muaj e lart.

Sterilizohet në mikrovalë dhe mund të lahet në pjatalarëse.

 

Pastrimi dhe kujdesi:Lani para dhe pas çdo përdorimi.Edhe pse është i sigurt në lavastovilje, ne rekomandojmë larjen e duarve me ujë të ngrohtë dhe me sapun dhe shpëlarjen tërësisht.Mos përdorni asnjë pastrues ose tabletë me bazë zbardhues për të dezinfektuar ose pastruar produktet tuaja Haakaa.Për sterilizimin, përdorni një sterilizues me avull (elektrik ose mikrovalë) ose zieni në ujë për 2-3 minuta.

SHËNIM:Kontrolloni rregullisht gjendjen e produktit.Nëse ky produkt tregon ndonjë shenjë dëmtimi, zëvendësojeni.Shmangni ruajtjen pranë objekteve të mprehta.Përdorni vetëm një furçë me qime të buta ose një sfungjer të butë për të pastruar këtë produkt, pasi furçat e forta mund të gërvishtin sipërfaqen.Mos e përdorni këtë produkt për ndonjë qëllim tjetër përveç qëllimit të tij të synuar.

komplet silikoni për lugë dhe pirun

Pirun inox me dorezë të lakuar

pirun inox
pirunët e bebeve
pirunë për ushqimin e Kinës
furnizuesi i pirunit të Kinës
prodhuesi i pirunëve të ushqimit
furnizuesi i pirunit silikoni
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Lugë inox me dorezë të lakuar

furnizuesi i lugës silikoni
prodhuesit e lugëve silikoni
prodhuesi i lugëve të ushqimit
lugë porcelani për fabrikën e bebeve
prodhuesit e lugëve të ushqimit silikoni
fabrika e lugëve të bebeve silikoni oem kineze
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pirun prej çeliku inox me dorezë të drejtë

pirun porcelani për furnizuesin e bebeve
furnizues i pirunit të bebeve me shumicë silikoni
prodhuesi i pirunit silikoni
Fabrika më e mirë e pirunëve për të ushqyer me shumicë me shumicë
Fabrika e pirunëve për ushqimin e fëmijëve me shumicë
prodhues me shumicë pirunësh silikoni për fëmijë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Lugë inox me dorezë të drejtë

prodhues luge bebesh silikoni
lugë kineze për furnizuesin e bebeve
Furnizuesi i lugës së bebeve me shumicë silikoni
prodhues luge silikoni
fabrika më e mirë e lugëve për ushqim me shumicë me shumicë
fabrika e lugeve per ushqim me shumice
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pirun i buzëqeshur me trajtë të shkurtër

prodhuesi i pirunit për fëmijë silikoni
pirun porcelani për furnizuesin e bebeve
furnizues i pirunit të bebeve me shumicë silikoni
furnizues i pirunit të bebeve me shumicë silikoni
prodhuesi i pirunit silikoni
Fabrika më e mirë e pirunëve për të ushqyer me shumicë me shumicë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Lugë buzëqeshjeje me trajtë të shkurtër

prodhues luge silikoni bebesh me shumicë
luge bebesh me shumice
prodhuesi kinez i lugëve të ushqimit për fëmijë
fabrika e lugeve silikoni bebesh me shumice
Furnizuesit e lugëve të ushqimit për fëmijë
Prodhuesit oem të lugëve për ushqim për fëmijë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Lugë kungull inox

prodhuesit kinez të lugëve për ushqimin e foshnjave
luge bebesh silikoni me shumice
fabrika e lugeve per bebe
Furnizuesit e lugëve të ushqimit silikoni
fabrika e lugeve te bebeve me shumice silikoni
lugë silikoni me shumicë për prodhues bebesh
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pirun çelik inox kungull

prodhuesit kinezë të pirunëve për ushqimin e foshnjave
pirun për bebe silikoni me shumicë
fabrika e piruneve per bebe
furnitorët e pirunëve të ushqimit silikoni
Fabrika e pirunave të bebeve me shumicë silikoni
lugë silikoni me shumicë për prodhues bebesh
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Lugë inox makine

Furnizuesi me shumicë i lugës ushqimore silikoni
Furnizuesit e lugëve për ushqimin e foshnjave oem
prodhues me shumicë luge silikoni për bebe
prodhues me shumicë të lugëve të ushqimit silikoni
fabrika silikoni për lugë për fëmijë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pirun çelik inox për makinë

furnizues me shumicë i pirunit për ushqim silikoni
prodhues me shumicë pirunësh silikoni për fëmijë
prodhues me shumicë pirunësh silikoni për ushqim
fabrika silikoni pirun për bebe
furnizues me shumicë i pirunit për ushqim silikoni
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Lugë silikoni Rainbow

furnizuesit e lugëve të ushqimit
luge bebesh me shumice
furnizues i lugës kineze për bebe
furnizuesit e lugëve silikoni
furnizues i lugës me qese për ushqim për fëmijë në Kinë
furnizues i lugës për ushqim për fëmijë në Kinë
prodhues luge bebesh me shumice
prodhuesi i lugëve kineze për fëmijë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pirun silikoni Rainbow

prodhues me shumicë pirunësh silikoni për fëmijë
pirunë për fëmijë me shumicë
prodhuesi i pirunëve për ushqimin e fëmijëve në Kinë
fabrika e pirunëve silikoni për fëmijë me shumicë
furnitorët e pirunëve për ushqimin e foshnjave
prodhuesit e pirunëve për ushqimin e bebeve oem
furnizues i pirunit porcelani për fëmijë
prodhuesi i lugëve kineze për fëmijë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Lugë dinosauri silikoni

furnitorë me shumicë luge silikoni për fëmijë
lugë bebesh kineze
luge bebesh silikoni me shumice
prodhuesi i lugës ushqimore silikoni
lugë ushqimi për fëmijë me shumicë
Furnizuesi i lugëve për ushqimin e foshnjave
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pirun dinozauri silikoni

furnitorë me shumicë silikoni për fëmijë
pirunë për bebe kineze
prodhuesi i pirunit për ushqim silikoni
pirun për ushqimin e foshnjave me shumicë
Furnizuesi i pirunëve për ushqimin e foshnjave
Furnizuesi i lugëve për ushqimin e foshnjave
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Lugë silikoni

furnizues i lugës kineze për bebe
furnizuesit e lugëve të ushqimit
furnizuesit e lugëve silikoni
furnizues i lugës me qese për ushqim për fëmijë në Kinë
fabrika për ushqyerjen e bebeve me lugë me shumicë
lugët më të mira kineze për furnizuesin e bebeve
Furnizuesit e bebeve me lugë silikoni
furnizuesi më i mirë i lugëve për fëmijë me shumicë
prodhues luge silikoni për bebe
prodhuesit e lugëve për ushqim për fëmijë
prodhuesit e lugëve të bebeve silikoni
lugë bebesh kineze
furnizues silikoni i lugës
lugë për ushqimin e Kinës
fabrika e bebeve me luge silikoni
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pirun silikoni

furnizues i pirunit porcelani për fëmijë
furnizuesit e pirunëve të ushqimit
furnizuesit e pirunëve silikoni
furnitorë silikoni për fëmijë
furnizuesi i silikonit të pirunit
furnizues i pirunit me qese për ushqim për fëmijë në Kinë
pirunët më të mirë të Kinës për furnizuesin e bebeve
Fabrika e ushqimit të bebeve me shumicë me pirun
furnizuesi më i mirë i pirunëve për fëmijë me shumicë
prodhuesit e pirunëve silikoni për fëmijë
prodhuesit e pirunëve për ushqimin e foshnjave
prodhuesi i pirunit silikoni për fëmijë
pirunë për bebe kineze
Fabrika e bebeve të pirunit silikoni
pirunë për ushqimin e Kinës
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Lugë druri

furnizues i lugës ushqimore silikoni
luge bebesh me shumice
lugë ushqimi për fëmijë me shumicë
prodhues luge silikoni
prodhuesit e lugëve të ushqimit silikoni
fabrika silikoni për lugë për fëmijë
Furnizuesit me shumicë të lugëve për ushqim silikoni
Lugë druri për bebe kineze
Furnizuesit e lugëve të ushqimit silikoni
lugë druri
silikoni dhe lugë druri
çmimi i lugëve për ushqimin e bebeve me shumicë
furnizues i lugës prej druri
lugë druri për ushqim
Lugë bebesh silikoni porcelani me dorezë druri prodhues
fabrika e lugeve prej druri
luge druri me shumice
Prodhuesit oem të lugëve për ushqim për fëmijë
Lugë druri OEM
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pirun druri

furnizuesi i pirunit për ushqim silikoni
pirunë për fëmijë me shumicë
pirunë për ushqimin e foshnjave me shumicë
prodhuesi i pirunit silikoni
prodhuesit e kapelave për ushqim silikoni
fabrika silikoni pirun për bebe
pirun druri
silikoni dhe pirun druri
furnizuesit e pirunit të ushqimit silikoni
furnizuesi i pirunit prej druri
prodhuesit e pirunëve për ushqimin e bebeve oem
çmimi i pirunëve për ushqimin e bebeve me shumicë
fabrika e pirunëve prej druri
pirun ushqimor prej druri
pirun bebesh silikoni porcelani me dorezë druri prodhues
OEM pirun prej druri
pirun druri me shumicë
furnitorë me shumicë të pirunit për ushqim silikoni
Pirun druri i Kinës për fëmijë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Melikey: Një prodhues kryesor i kompleteve të lugëve dhe pirunëve silikoni në Kinë

Sigurimi i cilësisë së produktit

Si një fabrikë Melikey, ne i kushtojmë rëndësi të madhe cilësisë së produktit dhe certifikimit të sigurisë ushqimore.Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë komplet silikoni të lugëve dhe pirunëve për fëmijë që plotësojnë standardet e cilësisë së lartë për të garantuar shëndetin dhe sigurinë e foshnjës tuaj.

Për sa i përket përzgjedhjes së lëndëve të para, ne kontrollojmë në mënyrë strikte materiale silikoni të cilësisë së lartë ushqimore si bazë për prodhimin e sendeve silikoni për fëmijë.Këto materiale janë në përputhje me standardet ndërkombëtare të sigurisë, nuk përmbajnë substanca të dëmshme dhe kanë kaluar certifikimin e sigurisë ushqimore si FDA, LFGB, etj. Ne punojmë me furnizues të besueshëm për të siguruar gjurmueshmërinë dhe qëndrueshmërinë e lëndëve të para.

Në procesin e prodhimit, ne përdorim pajisje dhe teknologji të përparuar të prodhimit për të siguruar saktësinë dhe qëndrueshmërinë e produkteve.Fabrika jonë ka një ekip teknik me përvojë për të kontrolluar rreptësisht temperaturën, presionin dhe kohën gjatë procesit të prodhimit për të siguruar cilësinë dhe performancën e qëndrueshme të produkteve.

Sistemi ynë i kontrollit të cilësisë mbulon lidhje të shumta, nga testimi i lëndës së parë deri te inspektimi i produktit të përfunduar, për të siguruar që çdo produkt të përmbush standardet strikte të cilësisë.Ne kryejmë testimin e mostrave të lëndëve të para, zbatojmë kontroll të rreptë të procesit të prodhimit dhe kryejmë inspektime gjithëpërfshirëse të cilësisë, duke përfshirë inspektimin vizual, matjen e dimensioneve, testimin e rezistencës ndaj gërryerjes dhe rezistencës ndaj temperaturës, etj.

Set luge dhe piruni silikoni

Aftësitë dhe shërbimet e personalizuara

 Fabrika Melikey është e favorizuar nga klientët për aftësinë e saj të shkëlqyer të personalizimit dhe fleksibilitetin.Ne i kuptojmë nevojat individuale të klientëve për komplet silikoni për lugë dhe pirun për fëmijë, duke përfshirë kërkesat për formën, madhësinë, ngjyrën, printimin ose shkronjat, etj.

Për sa i përket aftësive të personalizimit, ne kemi një ekip profesional dizajni dhe inxhinierë të cilët janë në gjendje të bashkëpunojnë me klientët për të bërë dizajne me porosi sipas nevojave dhe ideve të tyre.Pavarësisht nëse është një formë unike, një madhësi specifike ose një ngjyrë specifike, ne mund ta rregullojmë dhe personalizojmë sipas kërkesave të klientit.

Procesi ynë i shërbimit me porosi është shumë i thjeshtë dhe efikas.Së pari, ne komunikojmë me klientët për të kuptuar nevojat dhe pritshmëritë e tyre të personalizimit.Mbi këtë bazë, ekipi ynë i projektimit do të ofrojë propozime dhe mostra dizajni sipas kërkesave të klientëve.Konsumatorët mund të japin komente dhe të modifikojnë dizajnin derisa të jenë të kënaqur.Pasi të finalizohet dizajni, ne do të fillojmë prodhimin e grupit të lugës dhe pirunit të fëmijës me porosi silikoni.

Nëse klientët kanë nevojë për printim ose shkronja të personalizuara, ose kërkesa specifike për paketim, ne mund të përmbushim kërkesat e tyre specifike.Ne ofrojmë një shumëllojshmëri opsionesh printimi dhe shkronjash për të lejuar shfaqjen e identitetit të markës ose mesazhit personal të klientit.Në të njëjtën kohë, ne gjithashtu mund të ofrojmë zgjidhje të personalizuara paketimi për të përmbushur pozicionimin e markës së klientëve dhe nevojat e tregut.

 

shërbim me porosi

Kapaciteti i prodhimit dhe koha e dorëzimit

Fabrika Melikey ka kapacitet të fortë prodhimi dhe kapacitet të shkëlqyer shpërndarjeje për të përmbushur nevojat e klientëve për sasi të mëdha porosish ose porosi urgjente.Ne jemi të përkushtuar të garantojmë dorëzimin në kohë të kompleteve të lugëve dhe pirunëve të fëmijës me porosi silikoni të klientëve tanë.

Para së gjithash, ne kemi pajisje dhe pajisje prodhimi të avancuara dhe adoptojmë teknologji efikase të prodhimit.E pajisur me makina dhe kallëpe të avancuara të derdhjes me injeksion, fabrika jonë është e aftë të prodhojë në masë me efikasitet dhe saktësi të lartë.Kjo na mundëson të plotësojmë nevojat e klientëve tanë për porosi me volum të lartë dhe të ruajmë konsistencën dhe cilësinë e produktit.

Së dyti, ne kemi një ekip prodhimi me përvojë dhe një proces prodhimi të optimizuar.Inxhinierët dhe teknikët tanë kanë ekspertizën dhe përvojën për të organizuar dhe menaxhuar në mënyrë efikase proceset e prodhimit.Ne kemi optimizuar procesin e prodhimit dhe kemi siguruar efikasitet dhe cilësi të lartë të prodhimit duke rregulluar dhe koordinuar në mënyrë racionale të gjitha lidhjet.

Për porosi urgjente marrim masat e reagimit emergjent.Ne kemi plane fleksibël të prodhimit dhe planeve të grumbullimit për t'u marrë me emergjencat dhe nevojat urgjente të klientëve.Ne do t'u japim përparësi porosive urgjente dhe do të mbajmë komunikim në kohë me klientët për të siguruar që ata të jenë të kënaqur në kohën më të shkurtër të mundshme.

Prodhimi

Pse zgjidhni Melikey?

Shitës me shumicë me një ndalesë

Melikey ofron me shumicë enë tavoline silikoni me funksione të ndryshme, nga biskat e foshnjave, tasat e bebeve, pjatat e bebeve deri te gotat e bebeve, etj. Kjo do të thotë se këtu mund të gjeni të gjitha enët e darkës që ju nevojiten.

Prodhuesi më i mirë

Milleck dizajnon dhe prodhon sipas kërkesave të klientit dhe ofron shërbime të personalizuara OEM/ODM.

Certifikatë gjithëpërfshirëse

Produktet tona kanë kaluar FDA, SGS, COC dhe inspektime të tjera të cilësisë dhe ofrojnë certifikata më profesionale për klientët në mbarë botën.

linjë prodhimi

Certifikatat tona

Si prodhues profesionist i kompleteve të lugëve dhe pirunëve silikoni, fabrika jonë ka kaluar certifikatat më të fundit ISO, BSCI, CE, LFGB, FDA.

CE
certifikatë
BSCI

Shqyrtimet e klientëve

Rishikimet e klientëve

Vlerësimet e Klientëve-Melikey

set ushqimi silikoni për bebe 

FAQ

A mund të përdorin foshnjat lugë silikoni si dhëmbëza?

Po, disa foshnja përdorin lugë silikoni si dhëmbëza.Silikoni është relativisht rezistent ndaj përtypjes.

A janë të sigurta lugët dhe pirunët e silikonit nga silikoni i kategorisë ushqimore?

Po, lugët dhe pirunët silikoni të bëra nga silikoni i kategorisë ushqimore janë të sigurta dhe të besueshme.Ato janë mjaft të buta për të mos lënduar gojën e foshnjës tuaj dhe mund të zihen ose të sterilizohen me avull

Cili është çmimi me shumicë?

Çmimet me shumicë bazohen në sasitë e porosive dhe kërkesat specifike, zakonisht me zbritje përkatëse.

Çfarë është MOQ për personalizim?

Sasia minimale e porosisë për personalizim ndryshon nga artikuj të ndryshëm me porosi dhe mund të rregullohet në bazë të kërkesës dhe negociatave.

A mund të personalizohen ngjyra dhe stile të ndryshme?

Po, zakonisht ngjyra dhe stile të ndryshme mund të personalizohen sipas kërkesave të klientëve.

A e mbështet personalizimin e personalizuar, të tilla si printimi ose shkronjat?

Po, ne mbështesim personalizimin e personalizuar, i cili mund të printohet ose shkruhet sipas kërkesave të klientit.

A ofroni shërbim OEM/ODM?

Po, ne ofrojmë shërbim OEM/ODM dhe mund të bëjmë prodhim të personalizuar sipas kërkesave të markës dhe dizajnit të klientëve.

A ka ndonjë siguri të cilësisë?

Prodhuesit zakonisht zbatojnë procese të rrepta të kontrollit të cilësisë dhe inspektimit për të siguruar cilësinë dhe sigurinë e produktit.

A ofroni personalizim të paketimit?

Po, ne mund të ofrojmë personalizim të paketimit dhe paketimi mund të dizajnohet sipas kërkesave të klientit.

A ofrohen oferta me çmime me shumicë dhe me porosi?

Po, zakonisht porositë me shumicë dhe të personalizuara mund të gëzojnë koncesionet përkatëse të çmimeve.

Gati për të filluar projektin e ushqyerjes së foshnjës tuaj?

Kontaktoni sot ekspertin tonë të ushqyerjes së bebeve me silikon dhe merrni oferta dhe zgjidhje brenda 12 orëve!

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni