Produktet

Ne ju ofrojmë gjithçka që ju nevojitet për ushqyerjen e foshnjave dhe daljen e dhëmbëve.


Dhëmborë bebesh silikoni me shumicë, i krijuar për të ndihmuar fëmijën në periudhën e vështirë të daljes së dhëmbëve.Mund ta shpërqendrojë mirë fëmijën tuaj gjatë ushqyerjes me gji.Ushtrimi i presionit të butë në mishrat e dhëmbëve do të ndihmojë në lehtësimin e shqetësimit në daljen e dhëmbëve.Silikoni i kategorisë ushqimore, është i sigurt dhe jo toksik.


Rruaza silikoni me shumicë, këto rruaza përtypëse silikoni janë shumë të përshtatshme për mishrat e butë të foshnjës dhe dhëmbët e porsalindur, dhe lehtësojnë dhimbjet gjatë rritjes së dhëmbëve të qumështit. 100% silikon ushqimor, pa BPA, materiale organike natyrale.


Furnizë silikoni për fëmijë, material i butë dhe i sigurt.Mbyllje të rregullueshme dhe mund të përshtaten me një sërë përmasash të qafes që do të zgjasin të paktën disa vjet. Bishtaja jonë silikoni e bebeve ka shumë ngjyra dhe modele të ëmbla.Ndërkohë ne pranojmë personalizimin dhe kemi një ekip profesional dizajni.


Ne ofrojmë më shumë komplete ushqimesh të sigurta për fëmijë, në mënyrë që fëmijët të rriten të shëndetshëm.Përfshirë filxhan sippy, komplet silikoni me lugë dhe pirun, tas druri, etj.Të gjitha produktet në inventarin tonë janë jo toksike, të bëra nga materiale të sigurta dhe natyrisht pa BPA.Prodhimi kinez i enëve të darkës për fëmijë ofron shërbim të shëndetshëm të darkës për foshnjat.

12Tjetra >>> Faqe 1/2