Bib silikoni

Bib Bib Silikoni me shumicë dhe me porosi

Silikoni MelikeyEshte njeFabrika e bishtave të foshnjave në Kinë, e angazhuar kryesisht në shitjen me shumicë të bishave për fëmijë silikoni me porosi.Ne kemi më shumë se dhjetëra makina prodhimi, prodhim masiv 24 orëbishta silikoni për bebe.Në të njëjtën kohë, ekziston një sistem i rreptë i kontrollit të cilësisë së produktit për të siguruar cilësinë e produktit.Ne ju ofrojmë bisqe të ndryshme qesharake me shumicë, modele të lezetshme dhe ngjyra shumëngjyrëshe për t'i bërë biskat me shumicë të foshnjave më në modë dhe për ta bërë ushqimin e fëmijës argëtues.Ne kemi një ekip profesional dizajni, nga dizajni deri te hapja e kallëpit, ne ofrojmë shërbime gjithëpërfshirëse OEM&ODM.

MOQ 50 copë me çmime me shumicë

Markë me porosi në Bib Silikoni Baby

Dorëzimi i shpejtë në 15 ditë me zgjidhjen e transportit me një ndalesë

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Bib Silikoni Baby Shitje me Shumicë

Gama jonë e silikonit të bishave për fëmijë është projektuar posaçërisht për të qenë të butë, të qëndrueshëm dhe të lehtë për t'u pastruar.Ndryshe nga biskat tradicionale të pëlhurave, bishtet tona prej silikoni janë të sigurta në larje enësh dhe mund të pastrohen në sekonda, duke e bërë pastrimin e ushqimit të lehtë.Dizajni fleksibël dhe i rregullueshëm siguron një përshtatje të përsosur për foshnjat e të gjitha moshave, duke e bërë atë të rehatshëm për t'u veshur.

Një nga avantazhet e punës me Meliky është shumëllojshmëria e bishave qesharake me shumicë për fëmijë që ne ofrojmë.Gama jonë e modeleve përfshin gjithçka, nga kafshët e lezetshme deri te thëniet dhe thëniet qesharake.Ju mund të zgjidhni nga koleksioni ynë i gjerë i bishtajave me shumicë, ose të punoni me ne për të krijuar dizajnet tuaja të personalizuara.Çmimi ynë i bisave me shumicë e bën të përballueshme për ju blerjen në sasi të mëdha, perfekte për shitësit me pakicë që kërkojnë të grumbullojnë inventarin e tyre.

Biskat tona silikoni me shumicë janë krijuar duke përdorur vetëm materiale të cilësisë më të lartë.Ato janë bërë nga silikoni i kategorisë ushqimore që është pa BPA, ftalate dhe kimikate të tjera të dëmshme, duke e bërë të sigurt për përdorimin e foshnjës suaj.Biskat tona silikoni janë të buta dhe të buta me lëkurën, duke ofruar një përvojë komode për të voglin tuaj gjatë vaktit.

Si përfundim, kompania Meliky është vendi më i mirë për të gjetur bishat e bebeve me shumicë.Gama jonë e bishave të buta silikoni është projektuar për të ofruar qëndrueshmëri, pastrim të lehtë dhe rehati të përgjithshme.Nëse jeni duke kërkuar për bisha qesharake me shumicë për fëmijë, bishta të mëdha ose bishtaja të personalizuara, ne kemi gjithçka që ju nevojitet.Kompania jonë është e përkushtuar t'u ofrojë klientëve tanë produkte me cilësi të lartë dhe shërbim të shkëlqyer ndaj klientit.Ne mezi presim t'ju shërbejmë!

Bib i thjeshtë silikoni për fëmijë

bibs silic
bisht silikoni me xhep
bisht silikoni
bishta silikoni për bebe
bips silikoni me shumicë
bib me shumicë
bibs pjesa më e madhe
bips silikoni me shumicë
bibs silikoni
bips bebesh me shumice
bips bebesh me shumice
bisht i butë silikoni
bibs me shumicë
bibs silikoni bebe
bibs pjesa më e madhe
bishta silikoni për bebe
bisht silikoni për bebe
biba për bebe me shumicë
bibs bebe me shumicë
bips bebesh me shumice
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Shtypur silikoni Baby Bibs

prodhuesit e bishtave për fëmijë
bibs bebe pjesa më e madhe
bibs pjesa më e madhe për fëmijë
prodhuesit e bishtave
bishta silikoni qesharake
bibs qesharake për fëmijë me shumicë
bips me porosi me shumice
bibs pjesa më e madhe
blej me shumicë bishtajat e bebeve
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Shqyrtimet e klientëve

Rishikimet e klientëve

Vlerësimet e Klientëve-Melikey

Trego blerësi

Melikey: Një prodhues kryesor i bishave për fëmijë silikoni në Kinë

Prodhimi i Bibs

 Melikey Silicone është lider prodhues me porosi silikoni për fëmijë.

Ne ofrojmë shërbime të printimit të bibsit me shumicë me kosto konkurruese.

Biskat e personalizuara për bebe me shumicë .mund të shtohen emra dhe imazhe si flamujt kombëtarë.

Bibja jonë e darkës është e dizajnuar me ngjyra dhe modele të bukura.

Më shumë bibs qesharake do të shtohen vazhdimisht!Për më tepër, ai është projektuar dhe prodhuar ekskluzivisht në Melikey Silicone dhe do të shitet globalisht.

Si të personalizoni bibs silikoni me shumicë nga Melikey?

Hapi 1: Zgjidhni dizajnin dhe stilin e bishtit që dëshironi të personalizoni.Ju mund të zgjidhni nga modelet ekzistuese të Melikey ose të krijoni dizajnin tuaj personal.

Hapi 2: Dërgoni Melikey dizajnin ose logon tuaj, së bashku me çdo kërkesë specifike për ngjyrën ose madhësinë.

Hapi 3: Vendosni për sasinë e bishtave që do të personalizoni.Melikey ofron çmime me shumicë për porositë me shumicë.

Hapi 4: Do të merrni një ofertë nga Melikey bazuar në dizajnin, sasinë dhe specifikimet e tjera.Pasi të miratoni kuotën dhe të bëni pagesën, prodhimi do të fillojë.

Hapi 5: Melikey do t'ju dërgojë një model dixhital të bishtit tuaj të personalizuar për miratim përpara se të bëni produktin përfundimtar.

Hapi 6: Pasi të keni miratuar modelin dixhital, Melikey do të prodhojë dhe dërgojë bishtet tuaja të personalizuara silikoni për fëmijë.

Shpresoj se këto hapa do t'ju ndihmojnë të personalizoni biskat tuaja me shumicë silikoni për fëmijë nga Melikey.

Personalizimi i Bibs silikoni i fabrikës

Melikey, si një fabrikë me shumicë silikoni për fëmijë, ne kemi një ekip shumë profesional projektimi dhe ekip teknik për të ofruar shërbim me një ndalesë.
Përshtatja e bibsit me shumicë ndahet kryesisht në tre lloje: njëra është LOGO me lazer, njëra është printim me ekran mëndafshi dhe tjetra është printim me transferim termik.LOGO me laser mbështet vetëm personalizimin me një ngjyrë, printimi me ekran mëndafshi mund të mbështesë modele të personalizuara brenda 3 ngjyrave dhe printimi me transferim termik mund të printojë modele me shumë ngjyra.Këto 3 lloje të silikonit të bishtajave të personalizuara kanë efekte dhe MOQ të ndryshme.Ne mund të plotësojmë të gjitha kërkesat tuaja me porosi.
Ne kemi kryer kontroll të rreptë të cilësisë së produkteve tona, me më shumë se tre procese të inspektimit të cilësisë dhe tetë linja të inspektimit të cilësisë.

Printim me ekran mëndafshi VS Bibs silikoni për fëmijë me transferim të nxehtësisë

Biskat e printuara të silikonit për bebe dhe biskat silikoni të transferimit të nxehtësisë për fëmijë janë dy procese të ndryshme printimi.
 

Shtypje Ccreen Silk

 
Një nga teknikat më të vjetra dhe më të zakonshme të printimit, printimi me ekran mëndafshi, përdor bojë silikoni për të printuar një imazh në një fshikëz.Kjo metodë printimi ka karakteristikat e qëndrueshmërisë, qëndrueshmërisë dhe ngopjes së lartë të ngjyrave, dhe cilësia e modelit është relativisht e mirë.
 

Transferim i nxehtësisë

 
Transferimet e sublimimit printoni një imazh në letër transferuese, më pas përdorni temperaturë dhe presion të lartë për ta transferuar imazhin në bib.Kjo metodë printimi është gjithashtu e cilësisë së lartë dhe mund të arrihen modele komplekse dhe gradient ngjyrash.
 
Në përgjithësi, biskat e silikonit të foshnjës me printim me ekran mëndafshi janë të përshtatshme për printimin e disa modeleve të thjeshta dhe blloqeve të thjeshta ngjyrash, por nëse keni nevojë të printoni modele komplekse si p.sh. gradient ngjyrash, printimi i transferimit të nxehtësisë do të jetë më i përshtatshëm.

Bib silikoni i personalizuar

Bibs Custom Baby

Pse zgjidhni Melikey?

Shitës me shumicë me një ndalesë

Melikey ofron me shumicë enë tavoline silikoni me funksione të ndryshme, nga biskat e foshnjave, tasat e bebeve, pjatat e bebeve deri te gotat e bebeve, etj. Kjo do të thotë se këtu mund të gjeni të gjitha enët e darkës që ju nevojiten.

Prodhuesi më i mirë

Milleck dizajnon dhe prodhon sipas kërkesave të klientit dhe ofron shërbime të personalizuara OEM/ODM.

Certifikatë gjithëpërfshirëse

Produktet tona kanë kaluar FDA, SGS, COC dhe inspektime të tjera të cilësisë dhe ofrojnë certifikata më profesionale për klientët në mbarë botën.

Certifikatat tona

Si prodhues profesionist i bishave të silikonit për fëmijë, fabrika dhe produktet tona kanë kaluarISO, BSCI, CE, LFGB, FDA...... .

CE
certifikatë
BSCI

FAQ

Ndërsa fëmija juaj rritet dhe fillon të përjetojë ushqime të reja, këto rrëmujë dhe njolla mund të krijojnë probleme të reja.Shpenzimi i kohës duke larë rroba është një makth i prindërve dhe një bisht silikoni është zgjidhja.

Pjesa më e madhe e bishave tona të foshnjave janë krijuar për të hequr stresin e prindërimit, duke ju lejuar të shijoni ndryshimet nëpër të cilat fëmija juaj kalon ndërsa rritet, duke e lejuar fëmijën tuaj të kalojë në mënyrë të sigurt në ushqim.

Ne zgjedhim dhe u përgjigjemi disa pyetjeve në lidhje me shitjet me shumicë:

 

A është i gjithë silikoni pa BPA?

Të gjitha silikonet janë pa BPA.Silikoni është një alternativë jo toksike ndaj plastikës, pa BPA ose kimikate të tjera të dëmshme që mund të ndërveprojnë me ushqimin dhe pijen tonë.Shumë rezistent ndaj dëmtimit dhe degradimit nga temperaturat ekstreme.Nëse kujdeseni siç duhet, nuk do të ngurtësohet, plasaritet, qërohet, copëtohet, thahet, kalbet ose bëhet i brishtë me kalimin e kohës.

Shumë prindër preferojnë ta përdorin këtë alternativë për produktet e bebeve, jo vetëm për sigurinë e produktit, por edhe për lehtësinë e përdorimit.Silikoni është rezistent ndaj temperaturave shumë të ulëta dhe shumë të larta dhe mund të vendoset në pjatalarëse dhe mikrovalë.

Kjo është një nga arsyet e shumta pse biskat e foshnjave me shumicë të bëra nga ky material rekomandohen shumë.

 

Në cilën moshë foshnjat ndalojnë së veshuri bishtaja?

Përderisa disa silikon të bishtave me cilësi të lartë mund të përdoren për muaj apo edhe vite në të njëjtën kohë, bishtet janë më të dobishmet kur përdoren në fëmijërinë e hershme.Zakonisht fëmijët ndalojnë përdorimin e bishtave në moshën 3-4 vjeç, por kur të ndaloni përdorimin e tyre varet tërësisht nga fëmija juaj.

Ka ende fëmijë mbi 5 vjeç që pëlqejnë të përdorin bishtajat, në mënyrë që ushqimi të mos njollosë rrobat e tyre dhe të shkaktojë rrëmujë në tryezë.Biskat me ngjyra të ndezura janë më të pëlqyera nga fëmijët, të cilëve u duket argëtuese, duken me stil dhe madje preferojnë t'i mbajnë bishtet e tyre të pastra.

 

Si t'i pastroni bishtat silikoni për fëmijë?

Mënyra më e lehtë për të pastruar një bisht silikoni është të shpëlani çdo njollë sipërfaqësore përpara se ta vendosni në raftin e enëlarëses për t'u pastruar vetë.

Ju gjithashtu mund ta pastroni bishtin tuaj me pak sapun dhe ujë.Nuk ka asnjë metodë të veçantë pastrimi për bishtet e foshnjave silikoni, por ato duhet të shpëlahen gjithmonë pas përdorimit për të shmangur ndotjen.

 

Sa shpesh duhet të laj bishtin e foshnjës?

Shpëlajeni bishtin menjëherë pas çdo përdorimi dhe kaloni në lavatriçe një deri në tre herë në javë.Sepse ushqimi dhe pështyma mund të futen në sipërfaqen e bishtit dhe të tërheqin bakteret dhe dëmtuesit.

Artikuj të ngjashëm

1.Sa është madhësia e një bishti fëmijësh

Dimensionet e sipërme dhe të poshtme përbips për fëmijëjanë rreth 10,75 inç ose 27 cm, dhe dimensionet majtas dhe djathtas janë rreth 8,5 inç ose 21,5 cm.Pas rregullimit në madhësinë maksimale, perimetri i qafës është afërsisht 11 inç ose 28 cm.

 

2.A mund të vendosni një bisht silikoni në pjatalarëse

Bib silikoni është i papërshkueshëm nga uji, i cili mund të futet në lavastovilje.Vendosja e bishtit në raftin sipër lavastoviljes, zakonisht mund të zvogëlojë njollat ​​e padëshiruara!Mos përdorni zbardhues ose aditivë zbardhues pa klor.

3.Si i pastroni bishtat silikoni

Pavarësisht se në cilën fazë të ushqyerjes jeni, bib i papërshkueshëm nga uji për bebe është një produkt thelbësor për fëmijë.Me përdorimin e bishtit, mund ta gjeni veten duke e larë bishtin pothuajse shpesh.Ndërsa konsumohen, e lëre më sasitë e mëdha të ushqimit për fëmijë që bien mbi ta, mbajtja e tyre të pastër mund të jetë një sfidë.

4. A janë të sigurta biskat silikoni

Jonëbishta silikoni për bebejanë bërë nga silikoni 100% i aprovuar nga FDA.Silikonet tona janë pa BPA, ftalate dhe kimikate të tjera të papërpunuara.

5. Kur një fëmijë mund të fillojë të mbajë një bisht

Kur fëmija juaj është vetëm 4-6 muajsh, ai ende nuk mund të hajë snack, në mënyrë që të lehtësojë ngrënien e tij dhe të parandalojë ndotjen e rrobave. Zakonisht duhet të gjeni një më të mirë4-6 muaj bib për bebe, Të cilat plotësojnë nevojat e bebit tuaj.

6. Si të gjykoni se është një bisht silikoni i klasës ushqimore

Furnizim silikoni i cilësisë ushqimoreProduktet janë jo toksike, pa erë, me transparencë të lartë, të qëndrueshme në vetitë kimike, të buta, fleksibël, rezistente ndaj të ftohtit, temperaturave të larta, absorbimit të fortë të ujit dhe nuk kanë efekte anësore toksike në trupin e njeriut.Hiri i djegur është i bardhë.

7. Si të bëni bishtin e bebes

 

bisht silikoni për bebe prodhohet dhe përpunohet duke përdorur lëndë të para të forta silikoni, të derdhura nga prodhuesit e produkteve silikoni dhe të vullkanizuara.Është i përshtatshëm për të moshuar dhe fëmijë.

8. Cilat janë problemet me bishtet e bebeve

 

bisht silikoni për bebe është projektuar për të përmbushur nevojat e nënave moderne.Puna, takime, takime me mjekun, blerje ushqimore, marrja e fëmijëve nga takimet e lojërave - ju mund t'i bëni të gjitha.

9. Cila është bishti më i mirë i bebes

Nëse dëshironi të shmangni lindjen e foshnjave ose të vegjëlve të veshur me ushqime të lezetshme, çdo bisht është më mirë se asgjë.Por ajo ështëbishti më i mirë për bebeqë pastrohet lehtë për të parandaluar që të bjerë në këmbë ose në krahë.

10. Si të bëni një bishë bebesh të papërshkueshme nga uji

Kur ushqeni fëmijën tuaj, ushqimi mund të bjerë lehtësisht dhe të njollosë rrobat e fëmijës suaj.Nëse përdorim një leckëbib për ushqyerjen e foshnjës, mund të zvogëlojë shumë konfuzionin, por kur njolla nuk lahet, ajo që mbetet është bishti i njollës.Duhet t'i lani për t'i mbajtur të pastra, apo edhe të prisni që të thahen.

11. A kanë nevojë foshnjat bisqe

Gryka e foshnjës parandalon që qumështi i gjirit ose formula e fëmijës të bjerë nga rrobat tuaja gjatë ushqyerjes - dhe ndihmon në thithjen e pështymës që është e pashmangshme më pas.Ju mund të përjetoni shumë nga këto gjëra çdo ditë, prandaj ju lutemi bëni më shumë.Tëbib i porsalindurështë një bip i vogël i veçantë, i përshtatshëm për qafën e hollë të foshnjës.

12. Kur një foshnjë e ndalon përdorimin e bishtit

Fëmijët zakonisht fillojnë të përdorinbibs foshnjashqysh në 1 ose 2 javë pas lindjes.Kjo është për shkak se ato do t'ju vijnë në ndihmë kur ushqeni me gji, ushqeheni, derdhni jargët, pështyni ose vjellni.

 

13. Mënyra e përdorimit të bibisë është e sigurt

Të gjithë e dinë se foshnjat kanë nevojëbips bebesh me xhep.Megjithatë, ne duhet të zgjedhim bishtin që është më i përshtatshëm për fëmijët tanë dhe ta përdorim atë në mënyrë të sigurt.Këtu janë disa gjëra që duhet të dini për bibs.

14. A duhet t'i vendosni një të porsalindur një bisht

foshnjë bib i porsalindur është një ndihmës i mirë për të parandaluar konfuzionin kur fëmija ushqehet dhe për ta mbajtur fëmijën të pastër.Edhe foshnjat që nuk kanë ngrënë ushqim të ngurtë ose nuk kanë mbirë të bardhë perle, mund të përdorin disa masa mbrojtëse shtesë.

15.Si të shesësh biskat e bebeve

Nëse keni ndërmend të sellgryka e dhëmbëvesi biznesi juaj.Duhet të përgatiteni mirë paraprakisht.Para së gjithash, duhet të kuptoni ligjet e vendit, të trajtoni licencën dhe certifikatat e biznesit dhe duhet të keni një plan buxheti për shitjet e bib-it e kështu me radhë.Kështu që ju mund të filloni biznesin e shitjes së bishave për fëmijë!

16. Çfarë duhet të dini për bishtet silikoni të bebeve

bishta silikoni për ushqimin e bebeve janë më të buta dhe më fleksibël se biskat e tjera të foshnjave të bëra prej pambuku dhe plastike.Ato janë gjithashtu më të sigurta për përdorim nga foshnjat.Më poshtë është një përmbledhje e më shumë informacioneve rreth bishtave të bebeve silikoni për t'ju ndihmuar t'i kuptoni më mirë ato.

17. Ku të blini një bisht për fëmijë

Melikey ka më shumë se 12 vjet përvojë në prodhimin e mykut dhe ka zgjeruar produktet e silikonit për nënën dhe fëmijën që nga fillimi i tij.Melikey është një fabrikë,bips bebesh me shumice.

18. A është e sigurt t'i vendosësh një foshnjë foshnjës kur fle

 

Ju duhet të përdorni njëbib të ushqyeritgjatë ushqyerjes me gji për ta mbajtur atë të pastër. Rrjedhja e qumështit, pështyja, jargja dhe problemet me kapjen mund të shkaktojnë që qumështi të pikojë mbi rrobat e nënës dhe foshnjës dhe të shkaktojë probleme gjatë ushqyerjes me gji, pavarësisht nëse jeni jashtë apo në shtëpi.

19. Si e mbani poshtë një bisht të vogël

Grykat e foshnjës së porsalindurjanë rritur në shumë stile sot.Dikur ekzistonte vetëm një pëlhurë e thjeshtë klasike, tani ka shumë.Kur foshnja juaj është në fazën e nevojës për një bisht, ju duhet të mësoni më shumë për bishtet e foshnjës paraprakisht në mënyrë që të mos bëhet më konfuze.

20.Si të hiqni mykun nga bishti i foshnjës

Foshnjat rreth 6 muajsh mund të pështyjnë shpesh dhe mund të njollosin lehtësisht rrobat e foshnjës.Edhe duke veshur njëbipë e butë për fëmijë, myku mund të rritet lehtësisht në sipërfaqe nëse nuk pastrohet dhe thahet në kohë.

Gati për të filluar projektin e ushqyerjes së foshnjës tuaj?

Kontaktoni sot ekspertin tonë të ushqyerjes së foshnjave me silikon dhe merrni oferta dhe zgjidhje brenda 12 orëve!

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni