Na kontaktoni

Huizhou Melikey Silicone Product Co., Ltd

Adresë

Kati i 6-të i Qarkut Industrial ZongLian,

Nr.2 i rrugës HuiFeng 7,

HuiZhou ZhongKai Gao Xin Qu,

HuiZhou 516000, GuangDong

E-mail

Info@melikeysilicone.com

Doris@melikeysilicone.com

 

 

 

Telefoni

86 13480570288

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni