Kupa silikoni

Baby Silicone Cup Shitje me shumicë dhe me porosi

Silikoni Melikeyështë një bebefabrika e kupave me porosi, e angazhuar kryesisht në prodhimin dhe shitjen me shumicë të produkteve silikoni për fëmijë.Jonëgota silikoni për fëmijëtë ketë kontroll të rreptë të cilësisë nga prokurimi i lëndëve të para deri tek shitja e produkteve të gatshme.Kompania ka krijuar një sistem të menaxhimit të cilësisë që plotëson kërkesat e sistemit ndërkombëtar të menaxhimit të cilësisë.I certifikuar ISO9001.Kompania ka fituar njohjen unanime të konsumatorëve me cilësinë e kënaqshme të produktit dhe shërbimin e përsosur pas shitjes.Ne kemi një ekip profesional R & D.Ne mund të pranojmë OEM dhe OD M.

MOQ 50 copë me çmime me shumicë

Branding me porosi në Kupën e Silikonit Baby

Dorëzimi i shpejtë në 15 ditë me zgjidhjen e transportit me një ndalesë

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Kupa Silikoni Baby Shitje me shumicë

Kupat e foshnjës silikoni me shumicë Melikey përfshin kapakë filxhanësh silikoni, gota trajnimi, gota të personalizuara.

Kupat tona të stërvitjes me shumicë janë perfekte për ata të vegjël që sapo mësojnë të përdorin një filxhan vetë.Të bëra nga materiale të sigurta dhe të qëndrueshme, kupat tona të stërvitjes kanë doreza me kapje të lehtë dhe dizajne të papërshkueshme nga derdhja për ta bërë më të lehtë kalimin si për prindërit ashtu edhe për fëmijët.

Ata që kërkojnë të blejnë gota sippy me shumicë do të jenë të kënaqur me opsionet tona me shumicë.Kupat tona me shumicë janë perfekte për ata me familje më të mëdha, qendra çerdhesh ose biznese që kërkojnë të ofrojnë një sërë produktesh për fëmijë për klientët e tyre.Kupat tona sippy me shumicë vijnë në një gamë ngjyrash dhe dizajnesh, duke i bërë ato zgjedhjen perfekte si për djemtë ashtu edhe për vajzat.

Gama jonë e vogël e kupave silikoni është e përkryer për ata që kërkojnë një opsion kompakt dhe të lehtë për t'u përdorur.Me një madhësi të vogël që është perfekte për duart e vogla, kupat tona të vogla silikoni janë perfekte për përdorim në lëvizje dhe mund të paketohen lehtësisht në një çantë pelenash ose çantë shpine.

Për ata që kërkojnë t'i shtojnë një prekje personale filxhanit të vogëlushit të tyre, kupat tona të personalizuara për fëmijë janë opsioni perfekt.Me një sërë dizajnesh dhe ngjyrash, kupat tona të personalizuara mund të personalizohen me emrin ose inicialet e fëmijës suaj, duke i bërë ato perfekte për dhënie dhuratash ose raste të veçanta.

Me gotat tona sippy me shumicë dhe me shumicë për të personalizuar opsionet, Melikey Company ofron një zgjidhje të përballueshme për prindërit dhe bizneset që kërkojnë produkte të cilësisë së lartë për fëmijë.Gama jonë e kupave silikoni për bebe ofron një sërë stilesh, ngjyrash dhe dizajnesh, duke e bërë të lehtë gjetjen e opsionit të përsosur për nevojat e të voglit tuaj.

Karakteristikat e produktit

> Silikoni i klasës së ushqimit– Pa BPA, PVC, Ftalate dhe Mbushës

> Kashtë silikoni– i butë për mishrat e dhëmbëve dhe dhëmbët në zhvillim

> Shenjat matëse– lehtësoni derdhjen e sasisë së duhur

> Fund i fortë– parandalon që filxhani të përmbyset

> I sigurt në larës enësh– Pastrim i shpejtë dhe i lehtë

> KAPITULLI I PRAKTUAR NË RRJEDHJE– Pjesa e sipërme e rehatshme nuk do të dalë kur e shtrydhni filxhanin!

> E RIPERDORUSHME– Përdoreni pa kapak si një filxhan trajnimi ose filxhan perfekt me madhësi rostiçeri!

 

Këshilla për infermierinë:

 

I sigurt në larës enësh

Rezistent ndaj vlimit për pastrim të thellë të njollave dhe aromave

*Silikoni ndonjëherë merr aromën ose shijen e objekteve me të cilat bie në kontakt.Për të hequr shijet ose aromat e padëshiruara, thjesht futeni produktin në ujë të valë për 15 minuta.

 

Ne ju rekomandojmë të ndiqni këto këshilla kur kujdeseni për produktet silikoni:

• Mos u zhytni në ujë me sapun

• Vendosni të gjithë silikonin në raftin e sipërm të enëlarëses

• Përdorni detergjent të butë për pastrim

filxhan bebesh silikoni me kashte

Kupa me kungull

filxhan silikoni për fëmijë
gota silikoni për bebe
filxhan silikoni bebe
filxhan i vogël për fëmijë
filxhan i vogël për fëmijën
Kupa më e mirë për 6 muajsh
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Kupa e kavanozit me mjaltë silikoni

filxhan silikoni me kashtë
filxhan për fëmijë
filxhan për fëmijën
filxhan kashte per bebe
filxhani më i mirë për fëmijë
gota trajnimi silikoni
filxhani më i mirë për fëmijë
filxhani më i mirë për fëmijën
filxhan kashte per 6 muajsh
filxhan prej kashte silikoni për bebe
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Kupa silikoni për fëmijë

filxhan për fëmijë me dorezë
gotat më të mira për fëmijë
Kupa më e mirë për një fëmijë 6 muajsh
gota të vogla për të vegjlit
filxhan sippy i sigurt në mikrovalë
filxhan i sigurt për mikrovalë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Kupa silikoni për fëmijë

filxhan për trajner për fëmijë
filxhani i parë më i mirë për fëmijën
filxhani i parë i foshnjës
filxhan prej kashte silikoni
filxhan mësimor
filxhani më i mirë për fëmijë të vegjël
filxhan për të mësuar fëmijë
filxhan për të mësuar fëmijë
gota për fëmijë për 6 muaj
gota për fëmijë
filxhani më i mirë për të hequr nga gjiri
filxhan me kashte per bebin
filxhani më i mirë për fëmijën 6 muajsh
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Kupa e rostiçeri me luleshtrydhe silikoni

filxhan rostiçeri për fëmijë
filxhan rostiçeri për të vegjlit
filxhan rostiçeri i papërshkueshëm nga derdhja
filxhan i ripërdorshëm rostiçeri
filxhan rostiçeri me li
gota silikoni pjesa më e madhe
filxhan rostiçeri silikoni
filxhan rostiçeri të përballueshme
filxhan rostiçeri për vetë-ushqyerje
Kupa për fëmijë silikoni i palosshëm
filxhan bebesh silikoni me shumice
Kupa silikoni për bebe
filxhan silikoni vogëlush
gota silikoni pjesa më e madhe
gota të personalizuara për fëmijë
filxhan silikoni bebe
filxhan rostiçeri silikoni me shumicë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Melikey: Prodhuesi kryesor i kupës silikoni për fëmijë në Kinë

Kupa e pijes me porosi për fëmijë Melikey

Prezantimi i filxhanit të personalizuar të foshnjës nga Melikey - zgjidhja perfekte për prindërit që janë në kërkim të filxhanëve të personalizuar silikoni dhe filxhanëve të mbrojtur nga derdhja për të vegjlit e tyre!Kupat tona për bebe të printuara me logo të personalizuara, rezistente ndaj derdhjes, janë projektuar për të ofruar një alternativë të sigurt, jo toksike dhe të qëndrueshme ndaj kupave tradicionale.Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për opsione me shumicë filxhani sippy ose filxhan të personalizuar për fëmijë.Kupa silikoni Melikey për fëmijë është një zgjedhje perfekte

Kupa e fëmijës silikoni me porosi Melikey është një filxhan pijeje i krijuar posaçërisht për foshnjat, i bërë nga materiali silikoni i cilësisë ushqimore, pa erë dhe jo toksik, i sigurt për shëndetin e foshnjave.Materiali silikoni ka rezistencë të mirë ndaj nxehtësisë dhe veti kundër plakjes.

Kupat e foshnjës silikoni Melikey janë të lezetshme në formë, me ngjyra të ndezura, të lehta për t'u mbajtur, në përputhje me formën e gojës së foshnjës dhe zakonet e të pirit, dhe gjithashtu kanë një dizajn rezistent ndaj rrjedhjeve për përdorim të lehtë.Përveç kësaj, Melikey mund të ofrojë gjithashtu shërbime personalizimi, të cilat mund të shtojnë informacione të personalizuara si emrin e foshnjës, datën e lindjes dhe fotot në filxhan për ta bërë filxhanin më unik dhe më të veçantë.

Kupa silikoni e personalizuar për bebe Melikey është një filxhan pijesh për fëmijë të personalizuar, i shëndetshëm, miqësor ndaj mjedisit, i sigurt dhe praktik, i personalizuar i personalizuar, i cili është shumë i përshtatshëm për foshnjat.

filxhan për fëmijë

Si të personalizoni filxhanin e foshnjës silikoni?

Ne jemi një prodhues profesionist i kupave për trajnimin e foshnjave dhe mund t'ju ofrojmë shërbime të personalizuara të kupave silikoni për fëmijë.

Rreth kupës silikoni me porosi, ju lutemi ndiqni hapat e mëposhtëm:

1. Na kontaktoni me nevojat tuaja dhe kërkesat e dizajnit.Ne do të kemi staf profesional të shitjeve për të komunikuar me ju dhe për të propozuar zgjidhje.

2. Konfirmimi i projektimit dhe marrja e mostrës.Ne do të bëjmë mostra sipas nevojave tuaja që ju të konfirmoni modelin dhe cilësinë e mostrës.Ne gjithashtu mund të prodhojmë përsëri mostra të reja nëse kërkohen rregullime në mostër dhe ndryshimet bëhen përsëri.

3. Pagesa.Përpara konfirmimit të pagesës, ne do t'ju ofrojmë elementë të tillë si mostrat, çmimet e produkteve, sasitë e porosive dhe kohën e prodhimit për konfirmimin përfundimtar.

4. Prodhimi dhe Dorëzimi.Ne do të fillojmë të prodhojmë filxhanin tuaj me porosi silikoni për fëmijë pasi të konfirmojmë marrjen e mostrave përfundimtare të konfirmuara, kontratën dhe pagesën paraprake.Cikli i prodhimit mund të ndikojë në kohën e dorëzimit dhe ne do t'ju informojmë për kohën e përafërt të dorëzimit më vonë.

Ne i kushtojmë vëmendje të madhe përvojës së klientit dhe cilësisë së produktit për të siguruar që ju të merrni produkte dhe shërbime të kënaqshme.Na kontaktoni për të filluar personalizimin e projektit të filxhanit tuaj silikoni për fëmijë!

Avantazhet e Kupave për Fëmijë me porosi Melikey

 Si prodhues profesionist i kupave për fëmijë silikoni, ne kemi avantazhet e mëposhtme:

1. Përvoja e pasur:Ne kemi më shumë se 10 vjet përvojë në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e materialeve silikoni dhe mund të plotësojmë nevojat e klientëve të ndryshëm.

2. Ekipi i projektimit:Ne kemi një ekip profesional dizajni që mund t'u ofrojë klientëve kreativitet të shkëlqyeshëm dhe shërbime të personalizuara të dizajnit për të siguruar që të gjitha nevojat e klientëve të përmbushen.

3. Cilesi e larte:Ne përdorim material silikoni me cilësi të lartë dhe proces të shkëlqyer prodhimi për të siguruar që çdo filxhan silikoni për fëmijë të plotësojë standardet ndërkombëtare të cilësisë.

4. Shërbim i shkëlqyer pas shitjes:Shërbimi ynë pas shitjes përfshin pamje paraprake të dizajnit, mostra falas, orare falas të prodhimit dhe shpërndarjes për gotat e bebeve dhe përgjigje në kohë për çdo pyetje nga klientët.

5. Kënaqësi të konsumatorëve:Ne gjithmonë e marrim kënaqësinë e klientit si synimin tonë parësor.Qëllimi ynë është t'u ofrojmë klientëve produktet më të mira, shërbimin më të mirë dhe përvojën më cilësore.

Për ta përmbledhur, prodhuesi ynë i kupave për fëmijë silikoni ka përvojë të pasur, ekip profesional të projektimit, produkte me cilësi të lartë, shërbim të shkëlqyer pas shitjes dhe kënaqësi të lartë të klientit.Ne besojmë se do të jemi në gjendje t'u ofrojmë klientëve filxhanët më të mirë të personalizuar të silikonit për fëmijë

 

Kupa me porosi për fëmijë

Fabrika Silikoni Baby Cup Prodhimi

Për prodhim, Melikey zotëron gërryes për filxhanin e silikonit, dhe në masë prodhon gota pijesh silikoni në 24 orë.Kupa silikoni me shumicë.Furnizimi i pandërprerë i gotave silikoni me shumicë.Si një furnizues i filxhanit për fëmijë OEM në Kinë, ne kemi pajisje të plota të prodhimit dhe sistem të kontrollit të cilësisë.Inventar i bollshëm.

Procesi i prodhimit të filxhanit silikoni për fëmijë është si më poshtë:

1. Prokurimi i materialit:Së pari, përgatitni lëndët e para të kërkuara silikoni, materialet ndihmëse dhe materialet e paketimit për të siguruar furnizim të mjaftueshëm të materialeve.

2. Prodhimi i mykut:Sipas kërkesës së klientit, dizajnoni një kallëp të përshtatshëm dhe montoni atë në një kallëp praktik pas përpunimit të kallëpit.

3. Korrigjimi i mykut:Pasi të jetë bërë kallëpi, është e nevojshme të korrigjoni kallëpin për të kontrolluar nëse çdo pozicion mund të përmbushë kërkesat.

4. Aplikimi i ngjitësit:Hidheni xhelin e silicës në aplikuesin e ngjitësit dhe aplikojeni xhelin silicë në mënyrë të barabartë në çdo pozicion të kallëpit përmes rrotullimit të aplikuesit të ngjitësit dhe mënyrës së futjes së ajrit.

5.Forcimi:Vendoseni kallëpin e veshur me silikon në një furrë silikoni me temperaturë dhe lagështi konstante për ta lënë silikonin të ngurtësohet në mënyrë natyrale.Pas pritjes për një periudhë të caktuar kohe, nxirreni kallëpin e filxhanit silikoni për bebe dhe kontrolloni nëse myku është dëmtuar.

6. Prerja dhe pastrimi:hiqni kallëpin e silikonit nga kallëpi dhe prisni skajin e grykës së filxhanit, më pas pastroni filxhanin dhe plotësoni identifikimin e ekranit të mëndafshtë ose të etiketës.

7. Paketimi:Paketoni kupat silikoni për fëmijë që plotësojnë standardet e cilësisë dhe paketojini ato në kuti sipas kërkesave të klientit.

8. Rishikimi dhe shpërndarja:Kupa përfundimtare e përfunduar e silikonit për fëmijë do të rishikohet për të siguruar standarde të larta të cilësisë dhe do t'i dorëzohet klientit.

Sa më sipër është procesi i prodhimit të kupave silikoni për fëmijë.Nga prokurimi i materialit deri te dorëzimi, çdo hap i procesit duhet të kontrollohet rreptësisht për të siguruar cilësinë e produktit përfundimtar.

Shqyrtimet e klientëve

Rishikimet e klientëve

Komentet e klientit

Pse zgjidhni Melikey?

Shitës me shumicë me një ndalesë

Melikey ofron me shumicë enë tavoline silikoni me funksione të ndryshme, nga biskat e foshnjave, tasat e bebeve, pjatat e bebeve deri te gotat e bebeve, etj. Kjo do të thotë se këtu mund të gjeni të gjitha enët e darkës që ju nevojiten.

Prodhuesi më i mirë

Milleck dizajnon dhe prodhon sipas kërkesave të klientit dhe ofron shërbime të personalizuara OEM/ODM.

Certifikatë gjithëpërfshirëse

Produktet tona kanë kaluar FDA, SGS, COC dhe inspektime të tjera të cilësisë dhe ofrojnë certifikata më profesionale për klientët në mbarë botën.

Certifikatat tona

Si prodhues profesionist për gota silikoni, fabrika jonë ka kaluar certifikatat më të fundit ISO9001, CE, BSCI, FDA, CPC.

CE
certifikatë
BSCI

Kupa e trajnimit silikoni

 

Kupa e stërvitjes silikoni Të bëra nga silikoni me cilësi të lartë, kupat tona të stërvitjes me silikon për fëmijë janë një alternativë e përshtatshme për shkollën ndaj takëmeve tradicionale plastike dhe të brishta për fëmijë.Ne zgjedhim silikonin 100% të kategorisë ushqimore sepse është jo i brishtë, i butë dhe elastik për të mbrojtur mishrat e dhëmbëve dhe dhëmbët në zhvillim të fëmijës suaj.Kupat e bëra prej qelqi, plastike të fortë ose qeramike mund të shkaktojnë dëme nëse bien ose foshnja nuk mund ta kontrollojë filxhanin.Do të thyhen, kështu që rrezikojnë të godasin gojën ose dhëmbët.

 

 

Në cilën moshë duhet të pinë fëmijët nga një filxhan stërvitor?

 

  • Rreth 6 muaj:Shumica e fëmijëve mund të pinë gllënjka ujë nga një filxhan i hapur që mbahet nga prindi ose kujdestari i tyre.

 

  • Rreth 12 muaj:Shumica e fëmijëve mund të fillojnë të kapin dorezën dhe të përdorin siç duhet një filxhan të hapur.

 

Si kaloni nga shishet në kupat e stërvitjes?

 

Kalimi nga një filxhan gjiri, shishe ose filxhan sippy në një filxhan trajnimi për foshnjat është një moment historik i rëndësishëm zhvillimi.Si duhet të kaloni nga një shishe në një filxhan stërvitor?

 

  • filloni herët

 

  • Filloni me një filxhan bosh

 

  • Filloni me një hundë silikoni

 

  • Hiqeni valvulën

 

  • Siguroni diçka tjetër përveç ujit

 

Pirja nga një filxhan stërvitje silikoni mund të ndihmojë gjithashtu në parandalimin e prishjes së dhëmbëve, i cili mund të nxitet nga përdorimi afatgjatë i shisheve.Pirja nga një filxhan zhvillon aftësi të shkëlqyera motorike dhe koordinim.Por çdo fëmijë është i ndryshëm dhe do të arrijë piketa kur të jetë gati.Synoni të prezantoni kupat e stërvitjes me kupa të hapura midis moshës 6 dhe 12 muajsh.

 

Si ta mësoni fëmijën tuaj të pijë nga një filxhan stërvitje?

Kupat tona të stërvitjes silikoni kanë doreza në të dyja anët për të ndihmuar fëmijën tuaj të ketë një kapje të qëndrueshme në filxhan.Filloni me një sasi të vogël uji për të minimizuar derdhjen, e cila do të ndodhë në mënyrë të pashmangshme pasi ato shpejtojnë pirjen nga filxhani.Ndërsa ata mësojnë, ju mund të rrisni sasinë e lëngut në filxhan.

 

Pse duhet të zgjidhni produktet tona?

Kupat tona të stërvitjes silikoni punojnë me lëngje ose pure të nxehtë, të ftohtë dhe të ngrirë dhe pastrohen lehtë.Ata janë gjithashtu të sigurt në larje enësh.Ashtu si të gjitha produktet Melikey, kupat tona të trajnimit me shumicë përputhen me të gjitha standardet globale të sigurisë ushqimore (FDA, LFGB dhe CE dhe nuk përmbajnë BPA, PVC, latex, ftalate, plumb, kadmium dhe merkur.

Melikey është një fabrikë udhëheqëse e kupave të trajnimit të foshnjave në Kinë, ne kemi përvojë të pasur në shitjen me shumicë të kupës së trajnimit të foshnjave.Ne kemi teknologji kryesore të prodhimit dhe pajisje të avancuara, shitje profesionale dhe ekip R&D.Bashkëpunoni me Melikey, ne do të bëhemi furnizuesi juaj më i mirë i filxhanit të trajnimit të foshnjave.

Artikuj të ngjashëm

1.Fazat e filxhanit të pirjes së bebeve

Ne e dimë se çdo fazë e rritjes së fëmijës suaj është e veçantë.Rritja është një kohë emocionuese, por gjithashtu nënkupton plotësimin e nevojave të ndryshme të fëmijës suajfilxhan për pije për fëmijënë çdo hap.

 

2. Kur duhet të pinë foshnjat nga një filxhan?

6-9 muajsh është koha ideale që fëmija juaj të provojë të pijë ujë nga një filxhan.Ju mund të filloni të ushqeni fëmijën tuajfilxhan i vogël për fëmijënë të njëjtën kohë ju e ushqeni atë me ushqim të fortë, zakonisht rreth 6 muajsh.

3.Si të zgjidhni Kupën më të mirë për bebe dhe fëmijë?

Kur shqetësoheni për zgjedhjen e filxhanit të duhur për fëmijë për fëmijën tuaj, një numër i madh gotash për bebe shtohen në karrocën tuaj të blerjeve dhe ju nuk mund të merrni një vendim.Mësoni hapat për të zgjedhur një filxhan për fëmijë për të gjeturfilxhani më i mirë për fëmijë për bebin tuaj.Kjo do t'ju kursejë kohë, para dhe mendje të shëndoshë.

4. Si të përdorni filxhanin e vogël?

Mësimi i fëmijës suaj të përdorë gota të vogla mund të jetë dërrmuese dhe kërkon shumë kohë.Nëse keni një plan në këtë kohë dhe i përmbaheni atij vazhdimisht, shumë foshnja së shpejti do ta zotërojnë këtë aftësi.Mësoni të pini nga njëfilxhan i vogel bebeështë një aftësi, dhe si të gjitha aftësitë e tjera, duhet kohë dhe praktikë për t'u zhvilluar.Qëndroni të qetë, mbështetës dhe të durueshëm ndërsa fëmija juaj po mëson.

5. Baby Sippy Cup Reviews

Duke filluar nga rreth 6 muajsh,filxhan sippy bebegradualisht do të bëhet një domosdoshmëri për çdo foshnjë, pirja e ujit ose qumështit është e domosdoshme.

6. Si të prezantoni filxhan sippy?

Kur fëmija juaj hyn në moshë të vogël, pavarësisht nëse ushqehet me gji apo ushqehet me shishe, ai duhet të fillojë të kalojë në gota të gllënjkavesa me heret te jete e mundur.Ju mund të prezantoni filxhanin e ushqimit silikoni në moshën gjashtë muajshe, që është koha ideale.

 

7. Si të pastroni një filxhan të pijshëm?

gota për fëmijëjanë të shkëlqyera për të parandaluar derdhjet, por të gjitha pjesët e tyre të vogla e bëjnë të vështirë pastrimin e tyre tërësisht.Pjesët e fshehura të lëvizshme përmbajnë slim dhe kallëpe të panumërta.Megjithatë, përdorimi i mjeteve të duhura dhe udhëzuesi ynë hap pas hapi do t'ju ndihmojë të mbroni fëmijën tuaj duke e mbajtur filxhanin silikoni të foshnjës të pastër dhe pa myk.

Gati për të filluar projektin e ushqyerjes së foshnjës tuaj?

Kontaktoni sot ekspertin tonë të ushqyerjes së foshnjave me silikon dhe merrni oferta dhe zgjidhje brenda 12 orëve!

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni