• Без разлика дали станува збор за претпродажба или пост-продажба, нашиот тим за продажба, тим за дизајнирање, тим за маркетинг и сите работници во монтажната линија ќе се потрудат да ве поддржат
  • Имаме силен технички тим во индустријата, децениско професионално искуство, одлично ниво на дизајн, создавајќи висококвалитетни силиконски производи.
  • Компанијата е специјализирана за производство на опрема со високи перформанси, со повеќе од 10 години искуство во изработка на силиконски калапи и производство на силиконски производи.

Професионален добавувач на силиконски производи за бебиња

Melikey е еден од врвните добавувачи на силиконски бебешки производи со повеќе од 10 години искуство во индустријата.Ние користиме силикон за храна сертифициран од FDA и LFGB за да обезбедиме квалитет.

Производител на силиконски садови за бебиња

За нас

Трговија на големо со силиконски производи за бебиња Производител и прилагоден добавувач

Меликеј е анКина силиконски на големобебе бренд во сопственост на Huizhou Melikey силиконски производ
Co., Ltd.

Melikey е професионален производител на силиконски детски производи и сопствени силиконски производи за бебиња

снабдувач за 10 години.

Меликеј е најпознат по силиконските садови за бебиња и силиконските играчки за никнување на забите.

Вклучувајќи силиконски креветчиња за бебиња, силиконски чинии за бебиња, силиконски чинии за бебиња, силиконски сетови за бебешки лажици и виљушки,

Силиконски заби за заби и силиконски мониста, итн. Кина силиконски бебешки играчки за заби добавувач на големо.

Нана почетокот, компанијата беше само мала работилница со 1 продавач.

Развојотна деловниот тим продолжи да расте,и обемот на компанијата

исто така билопроширен.Операторот на компанијата е мајка на дете.

Затоа што таа знае каковажноздравјето и безбедноста на детето се,првата филозофија на компанијата

секогаш е тоа„Квалитетот на производот е живот“.

Имаме сопствена просторија за силиконски мувла, која може прилагодено да го дизајнира развојот на мувлаof

силиконски производи за бебиња за клиентите.

Нашите производи имаат различни стилови, богати бои, нов и уникатен дизајн.

Ние поддржуваме приспособена услуга и услуга на големо.

Горд што сум кинески врвен производител на силиконски производи за бебиња и добавувач на големо

Melikey Silicone е извонредно име меѓунајдобрите силиконски производи за бебињаво Кина.Имаме повеќе од 12 години искуство во фабричко производство калапи за силиконски детски производи на големо.Им помагаме на големите компании имали ширум светот за да се промовираат на влијателен начин преку нашата сила во фабриките за силиконски детски производи и добавувачи на големо силиконски производи за бебиња. Горд што сум водечки производител на силиконски заби и еден од добавувачите на големо со играчки за бебиња.

Ние користиме висококвалитетни силиконски материјали за храна за производство на нашите силиконски бебешки производи на големо (силиконски заби на големо, силиконски мониста на големо, комплети за хранење бебиња на големо,силиконски сад на големо, силиконска плоча на големо, силиконски лигавчиња на големо, силиконски чаши на големо, идетски играчки на големо).

 

Долгогодишното производствено искуство ни овозможува лесно да управуваме со целиот синџир на снабдување на производството, што е наша единствена предност како најдобар производител на силиконски садови за бебиња и силиконски играчки за мали деца, и силна гаранција за да обезбедиме услуги за производство на големо за силиконски производи за бебиња.

 

Ние главнопроизводство на големо и обичај.Производството на производи на големо, исто така, ја намалува единечната цена и трошоците за испорака на производот.Исто така, прифаќаме нарачки од мали групи со одреден MOQ за да им помогнеме на купувачите подобро да ги тестираат нашите производи и брзо да добиваат повратни информации од пазарот.Контактирајте неденес, разговарајте со нас онлајн или јавете се на +86 13480570288 за да го започнете вашиот проект.

 

Меликеј е аДобавувач на силиконски бебешки производисофабричко прилагодувањеСервис.Ние поддржуваме приспособени ставки како што се прилагодено ЛОГО, пакување, боја, итн. Секоја прилагодена ставка има различен производ MOQ.Од дизајн на производи до прилагодување, Melikey ги обезбедува најдобрите услуги со додадена вредност за вашите производи.Ние поддржуваме прилагодување за сите производи, Добредојдовте на нарачките OEM&ODM!

 

Ние придаваме големо значење на дизајнирањето на нашите сопствени производи и имаме патенти.Не вклучувајќи какви било проблеми со прекршување, ние сме посветени на лансирање оригинални производи и правење на нашите производи достапни низ целиот свет.

 

Еве повеќе за најдобритеснабдувач на големо со силиконски бебешки производи !

 

Кинески водечки производител на силиконски производи за бебиња и добавувач на големо

Како врвПроизводител на силиконски детски производиидобавувач на детски силиконски производи на големо, имаме повеќе од 12 години искуство во производство на силиконски производи за бебиња, главните производи вклучуваатсиликонски заби на големо, силиконски мониста за џвакање на големо, на големо бебе прибор за јадење,комплети за хранење бебиња на големои други силиконски производи.Годините на искуство го направија нашиот синџир на снабдување со големопродажен бизнис за силиконски производи многу зрел.Во исто време, имаме професионален тим за истражување и развој, а секој месец ќе имаме само-дизајнирани силиконски производи за бебиња.Можеме да ви обезбедиме иновативни идеи и ефикасно завршување на дизајните на вашите производи.

 

As фабрика за силиконски детски производииснабдувач на големо со силиконски бебешки производи, прифаќаме сопствена услуга OEM и ODM, испратете ни го вашиот дизајн, можеме да направиме вистински примерок во рок од 7 дена, да го ставиме вашето логоиграчки за мали деца на големо, рефус бебешки заби, силиконски мониста и садови за бебиња, итн. Нашата фабрика за извонредни силиконски производи за бебиња е специјализирана за масовно производство на силиконски детски производи.Секој производ од силиконски материјал не е проблем за нас.Без разлика дали сте трговец на големо или бренд, нашата најдобра фабрика за силиконски производи за бебиња ќе ви помогне брзо да го развивате вашиот бизнис со висококвалитетни производи и совршена услуга.

 

Ако сакате да започнете со прилагодување на силиконските производи за бебиња, ве молиме слободно Контактирајте не!Обезбедувањето одлична услуга за клиентите е вечна потрага по Melikey Silicone како најдобар снабдувач на силиконски производи за бебиња!

Поддржете OEM&ODM

Поддржете OEM&ODM

Имаме професионален тим за истражување и развој.Поддршка за прилагодување, вклучувајќи дизајн на производи, лого, пакет, бои..... Можеме да прифатиме OEM и OD M.

Флексибилни производни линии

Флексибилни производни линии

силиконски производи за вас, масовно произведени, со кратко време на испорака.Сето тоа произлегува од фактот дека ние сме најдобриот снабдувач на големо со силиконски производи.

Строг систем за контрола на квалитетот

Строг систем за контрола на квалитетот

Материјалите се обезбедени од редовни добавувачи.100% КК суровина.Сите силиконски производи поминале низ различни тестови и масовно производство за да се обезбедат високи нивоа на квалитет, и секој производ мора да помине ригорозни инспекции пред да биде подготвен за испорака.

Над 12 години стручност

Над 12 години стручност

Професионален во силиконската индустрија над 12 години.Melikey Silicone обезбедува нови идеи кои ја подобруваат ефикасноста и ефективноста на нашиот партнер на работното место.

Меликеј Партнери

НАШИ ВЕСТИ

Како материјалите од комплетите за хранење бебиња обезбедуваат...

Кога станува збор за грижата за нашите малечки, најважно е да се обезбеди нивната безбедност и благосостојба.Ова ги вклучува алатките што ги користиме за време на хранењето.Сетови за хранење бебиња, комп...

Како можете да го прилагодите силиконското хранење...

Како што се развиваат генерациите, така се развиваат и техниките и алатките за родителство.Начинот на кој ги храниме нашите доенчиња доживеа извонреден напредок, а силиконските комплети за хранење го зазедоа вниманието...