China paloset Colander Kuzhina lavamani Sitë | fabrika Melikey dhe furnizuesit | Melikey

Paloset Colander Kuzhina lavamani Sitë | Melikey

Përshkrim i shkurtër:

Baskets Storage: Lloji

Përdorimi: Pastrimi

Materiali: Silicone, Silicone + TPR

Feature: Eco-Friendly, Folding, pajisur

Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)

Emri: Colander Sitë paloset

Ngjyra: 4 ngjyra

Size: 39 * 26.5cm


 • Çmimi FOB: USD0.04-USD2.5 / copë
 • Materiali: FDA miratuar silikoni
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 5000000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Pse na zgjodhet ne?

  kompania e Informacionit

  Produkt Tags

  Colander paloset, Colander sitë Mbi lavamani vegjetal / Fruta Colanders strainers The me trajton shtyhet

  Details shpejta

  lloj Baskets Storage
  përdorim pastrim
  material Silicone, Silicone + TPR
  tipar Eco-Friendly, Folding, pajisur
  Vendi i origjinës Guangdong, Kinë (kontinent)
  brand Name Lugët prej
  Numri Model MLK04
  emër Colander Sitë paloset
  Ngjyrë 4 ngjyra
  madhësi 39 * 26.5cm

  Pasqyrë e Colander Sitë paloset

  kullesë paloset

  kullesë paloset

  makarona sitë

  makarona sitë

  rrjetë fine sitë

  lavaman sitë shportë

  Madhësia e kullesë sitë paloset

  kullesë paloset silikoni

  kullesë paloset silikoni

  Ngjyra e kullesë sitë paloset

  lavaman sitë shportë

  lavaman sitë shportë

  Colander Sitë paloset

  Colander Sitë paloset

  Kuzhinë lavaman sitë

  Kuzhinë lavaman sitë

  Aplikimi i kullesë sitë paloset

  lavaman sitë ushqim

  lavaman sitë ushqim

   


 • Previous:
 • Next:

 • Është e sigurt. Rruaza dhe teethers janë bërë tërësisht e me cilësi të lartë jo-toksike, klasën e ushqimit BPA silikoni të lirë, dhe të aprovuar nga FDA, AS / NZS ISO8124, LFGB, CPSIA, CPSC, PRO 65, EN71, EU1935 / 2004. Ne kemi vënë sigurinë në vendin e parë.

  Projektuar mirë. Projektuar për të stimuluar fëmijën e motor vizuale dhe aftësitë ndijor. Foshnja mbledh me ngjyrë vibrantly forma-shijet dhe mendon se-gjithë, ndërsa rritjen e dorë-për-gojë koordinimin e nëpërmjet lojës. Teethers janë të shkëlqyera Toys trajnimit. Efektive për mes para dhe dhëmbët mbrapa. Multi-ngjyra të bërë këtë një nga dhuratat më të mira të fëmijës dhe lodra foshnjore. Teether është bërë nga një copë të ngurta të silikoni. Zero rrezik chocking. Lehtë të bashkëngjitni për një clip biberon për të ofruar fëmijë qasje të shpejtë dhe të lehtë, por në qoftë se ata bien teethers, të pastër effortlessly me sapun dhe ujë.

  Aplikuar për patentë. Ata janë të dizajnuara kryesisht nga ekipi ynë talentuar të projektimit, dhe aplikuar për patentë, kështu që ju mund shitje me asnjë kontest pronësor intelektuale.

  Fabrikë me shumicë. Ne jemi prodhues nga Kina, zinxhir të plotë të industrisë në Kinë redukton koston e prodhimit dhe ju ndihmon të kurseni të holla në këto produkte bukur.

  Shërbime të përshtatur. Dizajn të përshtatur, logo, paketë, ngjyra janë të mirëseardhura. Ne kemi ekip të shkëlqyer të projektimit dhe ekipin prodution për të përmbushur kërkesat tuaja me porosi. Dhe produktet tona janë të njohura në Evropë, Amerikën e Veriut dhe Autralia. Ato miratohen nga konsumatorët gjithnjë e më shumë në botë.

  Melikey është besnik në besimin se kjo është dashuria për të bërë një jetë më të mirë për fëmijët tanë, për të ndihmuar ata të gëzojnë një jetë të gjallë me ne. Është kënaqësia jonë për t'u besuar!

  Huizhou Melikey Silicone Produkt Co Ltd, është një prodhues i produkteve silikoni. Ne fokus në produktet silikoni në houseware, enë gatimi, lodra baby, natyrë, bukuri, etj

  Është themeluar në vitin 2016, para kësaj kompanie, kryesisht ne bëmë myk silikoni për Projektin OEM.

  Materiali i produkteve tona është 100% BPA lirë klasën e ushqimit silikoni. Ajo është totallynon-toksike, dhe të miratuar nga FDA / SGS / LFGB / CE. Ajo mund të pastrohen lehtë me sapun të butë apo ujë.

  Ne jemi të reja në biznesin ndërkombëtar tregtare, por ne kemi përvojë më shumë se 10 vjet në bërjen e myk silikoni dhe prodhimin e produkteve silikoni. Deri në vitin 2019, ne kemi zgjeruar në ekipin 3 të shitjes, 5 grupe të makinës të vogla silikoni dhe 6 grupe të makinës të mëdha silikoni.

  Ne i kushtojmë vëmendje të lartë për cilësinë e produkteve silikoni. Çdo produkt do të ketë 3 herë inspektimit të cilësisë nga Departamenti QC para paketim.

  shitjet e ekipit tonë, projektim ekip, ekipi i marketingut dhe të gjithë mblidhen punëtorët e linjës do të bëjmë çmos për të mbështetur ju!

  Urdhri Custom dhe ngjyra janë të mirëseardhura. Ne kemi mbi 10 vjet përvojë në prodhimin e silikoni teething gjerdan, silikoni fëmijë teether, silikoni biberon mbajtëse, silikoni teething rruaza, etj

  7-19-1 7-19-2 7-19-4

   

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne