Кина Склопувачки сито кујна со мијалник филтерот | Melikey фабрика и добавувачи | Melikey

Склопувачки сито кујна со мијалник филтерот | Melikey

Краток опис:

Генерализирање Складирање: Тип

Употреба: за чистење

Материјал: Силикон, Силикон + TPR

Функција: Еко-пријателски, виткање, порибено

Место на потекло: Гуангдонг, Кина (континентална)

Име: сито склопувачки цедилка

Боја: 4 бои

Големина: 39 * 26.5cm


 • FOB цена: USD0.04-USD2.5 / парче
 • Материјал: одобрени од FDA силиконски
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 5000000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Зошто да изберете нас?

  Информации за претпријатието

  Тагови производ

  Сито склопувачки, сито филтерот над мијалникот Vegtable / Овошје Colanders филтри Со Телескопска Рачки

  Основни детали

  тип Генерализирање складирање
  употреба чистење
  материјал Силиконски, силиконски + TPR
  функција Еко-пријателски, преклопување, порибено
  Место на потекло Гуангдонг, Кина (континентална)
  Името на брендот Мелики
  Број на модел MLK04
  име Сито склопувачки Цедилка
  боја 4 бои
  големина 39 * 26.5cm

  Преглед на сито склопувачки Цедилка

  склопувачки сито

  склопувачки сито

  тестенини цедилка

  тестенини цедилка

  парична казна мрежа цедилка

  Мијалник цедилка кошница

  Големината на сито склопувачки Цедилка

  склопувачки силиконски сито

  склопувачки силиконски сито

  Боја на сито склопувачки Цедилка

  Мијалник цедилка кошница

  Мијалник цедилка кошница

  Сито склопувачки Цедилка

  Сито склопувачки Цедилка

  кујна со мијалник цедилка

  кујна со мијалник цедилка

  Примена на сито склопувачки Цедилка

  потоне храна цедилка

  потоне храна цедилка

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Тоа е безбедно. Мониста и teethers во целост се изработени од високо квалитетни не-токсични, храна одделение силиконски БПА бесплатно, а одобрен од ФДА, AS / NZS ISO8124, LFGB, CPSIA, CPSC, УЈП 65, EN71, EU1935 / 2004. Ние се стави на безбедноста во на прво место.

  Добро дизајниран. Дизајнирано за да се стимулира бебето визуелни моторни и сензорни способности. Бебе зема vibrantly обоени форми, вкусови и смета дека за сите подобрување на страна-на-уста координација, додека преку игра. Teethers се одличен тренинг играчки. Ефективни за предниот средината и заби. Мулти-бои направи ова е еден од најдобрите бебе подароци и детето играчки. Teether е направен од еден цврст парче на силикон. Нула опасност chocking. Лесно се закачи за цуцла клип за да им понуди на бебето брз и лесен пристап, но ако тие паѓаат Teethers, чиста напор со сапун и вода.

  Се применува за патент. Тие се дизајнирани во најголем дел од нашиот талентиран дизајнерски тим, и се пријавиле за патент, па можете да ги продадат без спор за интелектуална сопственост.

  Фабрика на големо. Ние сме производител од Кина, заврши индустрија синџир во Кина, го намалува производството на трошоците и ви помага да заштедите пари во овие убави производи.

  Кориснички услуги. Прилагодено дизајн, лого, пакувањето, боја се добредојдени. Имаме одличен дизајн тим и prodution тим да ги задоволат вашите сопствени барања. И нашите производи се популарни во Европа, Северна Америка и Autralia. Тие се одобрени од страна на повеќе и повеќе корисници во светот.

  Melikey е лојална на верување дека тоа е љубов да се направи подобар живот за нашите деца, да им помогне да уживаат во шарени живот со нас. Тоа е нашата чест да се верува!

  Huizhou Melikey силиконски производи копродукции, Ltd е професионална производител на силиконски производи. Ние се фокусира на силиконски производи во houseware, прибор, бебе играчки, отворен, убавина, итн

  Е основана во 2016 година, пред оваа компанија, ние, главно, го силиконски калап за OEM проект.

  Материјалот на нашите производи е 100% БПА бесплатно храна одделение силиконски. Се totallynon-токсични, и одобрени од FDA / SGS / LFGB / CE. Тоа може лесно да се чистат со благ сапун и вода.

  Ние сме нови во меѓународните трговски бизнис, но ние имаме повеќе од 10 години искуство во правење на силиконски калап и производство на силиконски производи. До 2019 година, ние се прошири до 3 тим за продажба, 5 сета од мали силиконски машина и 6 комплети на големи силиконски машина.

  Ние посветуваме големо внимание на квалитетот на силиконски производи. Секој производ ќе имаат 3 пати повисок квалитет инспекција од страна на КК оддел пред пакување.

  Нашиот тим за продажба, проектирање тим, тим за маркетинг и сите соберат линија работници ќе се потрудиме да ви помогне!

  Прилагодено ред и боја се добредојдени. Имаме повеќе од 10 години искуство во производство на силиконски почетнички ѓердан, силиконски бебе teether, силиконски носителот цуцла, силиконски почетнички монистра, итн

  7-19-1 7-19-2 7-19-4

   

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас