Контактирајте не

Huizhou Melikey силиконски производ Co., Ltd

Адреса

6-ти кат од индустрискиот округ ZongLian,

Бр. 2 на патот Хуифенг 7,

Хуижу Жонгкаи Гао Ксин Ку,

HuiZhou 516000, Гуангдонг

Е-пошта

Info@melikeysilicone.com

Doris@melikeysilicone.com

 

 

 

Телефон

86 13480570288

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја