Prodhuesi i lugës dhe pirunit për fëmijë silikoni l Melikey

Përshkrim i shkurtër:

7+ vjetLugë dhe pirun për fëmijë silikoni Prodhuesi, me testin CE FDA LFGB.Kina 100% e klasës ushqimoreprodukte silikoni për fëmijë me shumicë.OEM/ODM i pranueshëm.Mostra e disponueshme.

 

Kompleti ynë i pirunit dhe i lugëve prej silikoni është bërë nga 100% BPA dhe pa kimikate, duke i bërë ato perfekte për të ushqyer fëmijën tuaj.

 

Maja e butë silikoni mbron mishrat e ndjeshme dhe dhëmbët e rinj të foshnjës, në mënyrë që ju dhe fëmija juaj të shijoni kohën e vaktit!

 

Kujdesi: Lani dhe kontrolloni para përdorimit.Hidheni dhe zëvendësoni në shenjën e parë të dobësisë ose dëmtimit.Mos e lini fëmijën të ecë apo të vrapojë me lugë.Mos i lini fëmijët pa mbikëqyrje.

 


 • Emri i produktit:Set Luge dhe Pirun Rainbow
 • Materiali:Silikoni i klasës së ushqimit
 • Veçori:Pa BPA, jo toksike.
 • Pesha:53 g
 • Paketimi:çantë opp
 • LOGO:PO
 • Shembull:Në dispozicion
 • Çmimi për njësi:2.1 USD / Set
 • MOQ:100 copë
 • Detajet e produktit

  Pse na zgjodhet ne?

  kompania e Informacionit

  Etiketat e produktit

  përshkrim i produktit

  Lëreni vogëlushin tuaj të fillojë të eksplorojë ushqimin dhe të mësojë të hajë në mënyrë të pavarur me lugët dhe pirunët tanë silikoni për fëmijë.Pa BPA dhe po aq të sigurt sa dhëmbët, ju nuk keni pse të shqetësoheni se mos i copëtojnë pirunët dhe lugët e bebeve.E ndërtuar në një madhësi të vogël për të mbajtur foshnjat, ajo përmban një dizajn vizatimor ylber.Blini ylberin tonë të përshtatshëmset ushqimi silikonipër një të plotëkomplet ngrënieje silikoni.

  https://www.silicone-wholesale.com/silicone-baby-spoon-and-fork-manufacturer-l-melikey.html
  Emri i produktit
  lugë dhe pirun silikoni për bebe
  Materiali
  Silikoni i klasës së ushqimit
  Ngjyrë
  8 ngjyra
  Pesha
  45 g
  Paketa
  çanta opp/paketë me porosi
  Logo
  Në dispozicion
  Certifikatat
  FDA, CE, EN71, CPC......

   

  Përfitimet:

  madhësi mini për t'iu përshtatur kapjes së bebes
  Komplet perfekt i enëve për fëmijë silikoni për fëmijën që të fillojë të eksplorojë ushqimin dhe të mësojë të hajë në mënyrë të pavarur
  Të sigurt si dhëmbët

  Më shumë informacion:

  Kundër djegies, miqësore me mikrovalë, miqësore me furrën
  Mund të përballojë temperaturën deri në 200°C
  Mënyra e dezinfektimit: Zierje / Sterilizimi / Furrë

  https://www.silicone-wholesale.com/silicone-baby-spoon-and-fork-manufacturer-l-melikey.html
  https://www.silicone-wholesale.com/silicone-baby-spoon-and-fork-manufacturer-l-melikey.html
  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Melikey ofron gjithashtu vegla silikoni dhe lodra për nxjerrjen e dhëmbëve.Ne krijojmë dizajne argëtuese dhe plot ngjyra.Më e miraFurnizuesi i lugës së bebeve me shumicë silikoninë Kinë.

  Detajet e produktit

  https://www.silicone-wholesale.com/silicone-baby-spoon-and-fork-manufacturer-l-melikey.html

  lugë dhe pirun silikoni për fëmijë


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Është e sigurt.Rruazat dhe dhëmbëzat janë bërë tërësisht nga silikoni jo toksik me cilësi të lartë, pa BPA të kategorisë ushqimore, dhe të miratuar nga FDA, AS/NZS ISO8124, LFGB, CPSIA, CPSC, PRO 65, EN71, EU1935/ 2004.Ne e vendosim sigurinë në radhë të parë.

  I projektuar mirë.Projektuar për të stimuluar aftësitë vizuale motorike dhe shqisore të foshnjës.Fëmija merr forma-shije me ngjyra të gjalla dhe e ndjen atë, ndërkohë që përmirëson koordinimin dorë më gojë përmes lojës.Dhëmbët janë lodra të shkëlqyera trajnimi.Efektive për dhëmbët e përparmë të mesëm dhe të pasëm.Ngjyrat me shumë ngjyra e bëjnë këtë një nga dhuratat më të mira për fëmijë dhe lodrat më të mira për fëmijë.Dhëmbët janë bërë nga një copë e fortë silikoni.Zero rrezik mbytjeje.Ngjiteni lehtësisht te një kapëse biberoni për t'i ofruar fëmijës akses të shpejtë dhe të lehtë, por nëse bien dhëmbët, pastroni pa mundim me sapun dhe ujë.

  Aplikuar për patentë.Ato janë projektuar kryesisht nga ekipi ynë i talentuar i dizajnit dhe aplikohen për patentë,kështu që ju mund t'i shisni ato pa mosmarrëveshje pronësie intelektuale.

  Fabrika me shumicë.Ne jemi prodhues nga Kina, zinxhiri i plotë i industrisë në Kinë zvogëlon koston e prodhimit dhe ju ndihmon të kurseni para në këto produkte të këndshme.

  Shërbime të personalizuara.Dizajni i personalizuar, logoja, paketa, ngjyra janë të mirëseardhura.Ne kemi një ekip të shkëlqyer të projektimit dhe ekipin e prodhimit për të përmbushur kërkesat tuaja me porosi.Dhe produktet tona janë të njohura në Evropë, Amerikën e Veriut dhe Autrali.Ato miratohen nga gjithnjë e më shumë klientë në botë.

  Melikey është besnike ndaj besimit se është dashuri për të bërë një jetë më të mirë për fëmijët tanë, për t'i ndihmuar ata të shijojnë një jetë plot ngjyra me ne.Është nderi ynë të besojmë!

  Huizhou Melikey Silicone Product Co. Ltd është një prodhues profesional i produkteve silikoni.Ne fokusohemi në produktet silikoni në enë shtëpiake, enë gatimi, lodra për fëmijë, ambiente të jashtme, bukuri etj.

  Është themeluar në vitin 2016, përpara kësaj kompanie, ne kryesisht bënim myk silikoni për Projektin OEM.

  Materiali i produktit tonë është silikoni ushqimor 100% pa BPA.Është krejtësisht jo-toksik dhe i miratuar nga FDA/SGS/LFGB/CE.Mund të pastrohet lehtësisht me sapun ose ujë të butë.

  Ne jemi të rinj në biznesin tregtar ndërkombëtar, por kemi më shumë se 10 vjet përvojë në prodhimin e mykut silikoni dhe prodhimin e produkteve silikoni.Deri në vitin 2019, ne jemi zgjeruar në 3 ekipe shitjesh, 5 komplete makinerie të vogla silikoni dhe 6 grupe makinerie të mëdha silikoni.

  Ne i kushtojmë vëmendje të madhe cilësisë së produkteve silikoni.Çdo produkt do të ketë 3 herë inspektimin e cilësisë nga departamenti i QC përpara paketimit.

  Ekipi ynë i shitjeve, ekipi i projektimit, ekipi i marketingut dhe të gjithë punëtorët e linjës së montimit do të bëjnë çmos për t'ju mbështetur!

  Porosia dhe ngjyra me porosi janë të mirëseardhura.Ne kemi mbi 10 vjet eksperiencë në prodhimin e gjerdanit të dhëmbëzimit silikoni, mbajtësit të biberonit silikoni, rruaza silikoni për nxjerrjen e dhëmbëve, etj.

  7-19-1 7-19-2 7-19-4

   

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni