Furnizuesi i lodrës silikoni për grumbullimin e foshnjave l Melikey

Përshkrim i shkurtër:

Melikeylodra silikoni stivosje me shumicë.Cilesi e larteprodukte silikoni për fëmijë me shumicëme çmim konkurrues.Gjeni një shumëllojshmëri tëLodra Stacking me shumicëtë dizajneve të ndryshme.Material i sigurt, shërbim OEM&ODM, 8+ vite përvojë.

 

Kalaja e Silikonit MelikeyStacking Toy me shumicëështë një lodër e thjeshtë dhe e përjetshme për t'u grumbulluar, e cila funksionon edhe si mbajtëse dhëmbësh.

Kjo lodër për grumbullimin e foshnjave ka mënyra të ndryshme për të luajtur dhe fëmijët tuaj me siguri do të shijojnë orë të tëra argëtimi.

Kjo lodër e grumbullimit do të ndihmojë në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike dhe logjikës.Lëreni imagjinatën e fëmijës suaj!

 


 • Emri i produktit:Lodër për grumbullim silikoni
 • Materiali:Silikoni i klasës së ushqimit
 • Veçori:Pa BPA, jo toksike
 • Paketimi:Qese rrjete
 • MOQ:50 komplete
 • Çmimi për njësi:4 USD / set
 • Shembull:Në dispozicion
 • Detajet e produktit

  Pse na zgjodhet ne?

  kompania e Informacionit

  Etiketat e produktit

  përshkrim i produktit

  Bëjeni mësimin argëtues me gotat tona shumëngjyrëshe për grumbullimin e mini-kështjellës.Lehtë për të mbajtur të voglin tuaj pasi pjesët janë të vogla, fleksibël dhe të buta.Kupat tona të grumbullimit do të ndihmojnë në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike, do të inkurajojnë koordinimin e syve të dorës së fëmijës suaj dhe do t'i lejojnë ata të eksplorojnë imagjinatën e tyre përmes lojës së hapur.Dhe gjithashtu i butë për mishrat e dhëmbëve.

  https://www.silicone-wholesale.com/silicone-stacking-toy-for-baby-supplier-l-melikey.html
  Emri i produktit
  Lodër për grumbullimin e kështjellës
  Materiali
  Silikoni i klasës së ushqimit
  Ngjyrë
  Shumëngjyrëshe
  Pesha
  292 g
  Paketa
  Qese rrjete
  Logo
  Në dispozicion
  Certifikatat
  FDA, CE, EN71, CPC......

  Veçori:

  Silikoni ushqimor 100% me cilësi të lartë pa BPA

  Ndihmoni në zhvillimin e aftësive për zgjidhjen e problemeve

  Mësoni forma përmes lojës

  Ndihmon në zhvillimin e koordinimit dhe aftësive të shkëlqyera motorike

  Material silikoni i butë, i sigurt sa dhëmbët

  Lehtë për t'u pastruar - i sigurt në larës enësh

  të fortë dhe të fortë

   

  Udhëzime për kujdesin:

  Mbikëqyrja e të rriturve kërkohet gjithmonë kur përdorni produktin.Foshnjat dhe fëmijët nuk duhet të lihen kurrë vetëm me produktin.Lani para përdorimit dhe hidhni në shenjat e para të konsumimit dhe dëmtimit.

  Gama e moshës: 6 muaj e lart

  https://www.silicone-wholesale.com/silicone-stacking-toy-for-baby-supplier-l-melikey.html
  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Si është kjo e mirë për lojëra edukative?

  Ushtrimi i aftësisë së të menduarit logjik

  trajnimi i perceptimit të ngjyrave

  Zhvilloni aftësitë motorike dhe përmirësoni koordinimin dorë-sy

   

  Udhëzime për kujdesin:

  Mënyra më e mirë për të sterilizuar këto lodra është thjesht zierja e tyre në ujë për 2-3 minuta.Uji i vluar nuk duhet të kalojë 80 gradë.

  Si alternativë mund të përdorni edhe ujë të ftohtë.

  mos përdorni detergjent

  Drita ultraviolet mund të përdoret për dezinfektim, por efekti nuk është aq i mirë sa ai i ujit.Nëse përdorni një sterilizues UV, mund të përfundoni duke shkurtuar jetëgjatësinë e produktit tuaj silikoni dhe do të përfundoni me atë që silikoni bëhet ngjitës me kalimin e kohës dhe i papërdorshëm.Për këto arsye, ne nuk rekomandojmë përdorimin e një sterilizuesi UV në këto lodra silikoni.

  Detajet e produktit

  https://www.silicone-wholesale.com/silicone-stacking-toy-for-baby-supplier-l-melikey.html

  grumbullimi i foshnjës lodër

  https://www.silicone-wholesale.com/silicone-stacking-toy-for-baby-supplier-l-melikey.html

  gota për grumbullimin e lodrave për fëmijë

  https://www.silicone-wholesale.com/silicone-stacking-toy-for-baby-supplier-l-melikey.html

  lodër silikoni për grumbullim

  Mund t'ju duhen këto përpara porosisë tuaj


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Është e sigurt.Rruazat dhe dhëmbëzat janë bërë tërësisht nga silikoni jo toksik me cilësi të lartë, pa BPA të kategorisë ushqimore, dhe të miratuar nga FDA, AS/NZS ISO8124, LFGB, CPSIA, CPSC, PRO 65, EN71, EU1935/ 2004.Ne e vendosim sigurinë në radhë të parë.

  Projektuar mirë.Projektuar për të stimuluar aftësitë vizuale motorike dhe shqisore të foshnjës.Fëmija merr forma-shije me ngjyra të gjalla dhe e ndjen atë, ndërkohë që përmirëson koordinimin dorë më gojë përmes lojës.Dhëmbët janë lodra të shkëlqyera trajnimi.Efektive për dhëmbët e përparmë të mesëm dhe të pasëm.Ngjyrat me shumë ngjyra e bëjnë këtë një nga dhuratat më të mira për fëmijë dhe lodrat më të mira për fëmijë.Dhëmbët janë bërë nga një copë e fortë silikoni.Zero rrezik mbytjeje.Lidheni lehtësisht në një kapëse biberoni për t'i ofruar fëmijës akses të shpejtë dhe të lehtë, por nëse bien dhëmbët, pastroni pa mundim me sapun dhe ujë.

  Aplikuar për patentë.Ato janë projektuar kryesisht nga ekipi ynë i talentuar i dizajnit dhe aplikohen për patentë,kështu që ju mund t'i shisni ato pa mosmarrëveshje pronësie intelektuale.

  Fabrika me shumicë.Ne jemi prodhues nga Kina, zinxhiri i plotë i industrisë në Kinë zvogëlon koston e prodhimit dhe ju ndihmon të kurseni para në këto produkte të këndshme.

  Shërbime të personalizuara.Dizajni i personalizuar, logoja, paketa, ngjyra janë të mirëseardhura.Ne kemi një ekip të shkëlqyer të projektimit dhe ekipin e prodhimit për të përmbushur kërkesat tuaja me porosi.Dhe produktet tona janë të njohura në Evropë, Amerikën e Veriut dhe Autrali.Ato miratohen nga gjithnjë e më shumë klientë në botë.

  Melikey është besnike ndaj besimit se është dashuri për të bërë një jetë më të mirë për fëmijët tanë, për t'i ndihmuar ata të shijojnë një jetë plot ngjyra me ne.Është nderi ynë të besojmë!

  Huizhou Melikey Silicone Product Co. Ltd është një prodhues profesional i produkteve silikoni.Ne fokusohemi në produktet silikoni në enë shtëpiake, enë gatimi, lodra për fëmijë, ambiente të jashtme, bukuri etj.

  Është themeluar në vitin 2016, përpara kësaj kompanie, ne kryesisht bënim myk silikoni për Projektin OEM.

  Materiali i produktit tonë është silikoni ushqimor 100% pa BPA.Është plotësisht jo-toksik dhe i miratuar nga FDA/SGS/LFGB/CE.Mund të pastrohet lehtësisht me sapun ose ujë të butë.

  Ne jemi të rinj në biznesin tregtar ndërkombëtar, por kemi më shumë se 10 vjet përvojë në prodhimin e mykut silikoni dhe prodhimin e produkteve silikoni.Deri në vitin 2019, ne jemi zgjeruar në 3 ekipe shitjesh, 5 komplete makinerie të vogla silikoni dhe 6 grupe makinerie të mëdha silikoni.

  Ne i kushtojmë vëmendje të madhe cilësisë së produkteve silikoni.Çdo produkt do të ketë 3 herë inspektim të cilësisë nga departamenti i QC përpara paketimit.

  Ekipi ynë i shitjeve, ekipi i projektimit, ekipi i marketingut dhe të gjithë punëtorët e linjës së montimit do të bëjnë çmos për t'ju mbështetur!

  Porosia dhe ngjyra me porosi janë të mirëseardhura.Ne kemi mbi 10 vjet eksperiencë në prodhimin e gjerdanit të dhëmbëzimit silikoni, mbajtësit të biberonit silikoni, rruaza silikoni për nxjerrjen e dhëmbëve, etj.

  7-19-1 7-19-2 7-19-4

   

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni