Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

1. Кој е вашиот MOQ?

Ние сме на големо во фабрика, MOQ за силиконски монистра е 100 парчиња по боја и 10 парчиња по боја за силиконски ѓердан за заби и заби.

2.Како да добијам примероци?

Контактирајте не за да добиете каталог и да потврдите која ставка и боја ви се потребни за примероци.Потоа ќе ги пресметаме трошоците за испорака на примероци за вас.Откако ќе договорите такса за испорака, ќе имаме примероци испратени во рок од еден ден!

3. Дали прифаќате приспособена нарачка?

Да, ние ја поздравуваме сопствената нарачка за дизајн и бои.Имаме професионален дизајнер кој ќе ви направи цртеж доколку обезбедите слика и демензија.

4. Можете ли да помогнете со дизајнот?

Да, ја поздравуваме сопствената нарачка за дизајн и бои.Имаме професионален дизајнер кој ќе ви направи цртеж доколку обезбедите слика и демензија.

5. Како можам да знам дали мојата стока е испратена?

Ние ќе го доставиме бројот за следење.еден ден по испораката.

6. Дали имате MOQ?

Да.Минималната количина на нарачка е 100 парчиња по боја за монистра.10 парчиња по боја за заби.10 парчиња по боја за ланче.

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?