Производи

Ние ви обезбедуваме се што ви е потребно за хранење и никнување на забите.


Силиконски апарат за бебешки заби на големо, дизајниран да му помогне на бебето во тешкиот период на никнување на забите.Може добро да го одвлече вниманието на вашето бебе за време на доењето.Примената на мек притисок врз непцата на вашето бебе ќе помогне во ублажување на непријатноста при излегувањето на забите.Силикон за храна, безбеден е и нетоксичен.


Силиконски мониста на големо, овие силиконски мониста за џвакање се многу погодни за меки бебешки непца и новородени заби и ја ублажуваат болката за време на растот на млечните заби. 100% силикон за храна, без БПА, природни органски материјали.


Силиконска бебешка лигавче, мек и безбедносен материјал.Прилагодливи затворачи и може да се вклопат во низа големини на вратот што ќе траат најмалку неколку години. Нашата силиконска бебешка лигавче има многу слатки бои и дезени.Во меѓувреме, прифаќаме прилагодување и имаме професионален дизајнерски тим.


Обезбедуваме повеќе безбедни комплети за детска вечера, за да можат децата да растат здрави.Вклучувајќи пичка чаша, силиконски сет за лажица и вилушка, дрвен сад итн.Сите производи во нашиот инвентар се нетоксични, направени од безбедни материјали и секако без БПА.Кинеското производство на садови за бебиња обезбедува здрава услуга за вечера за бебиња.

12Следно >>> Страница 1/2