Кина дрво прстен бебе почетнички Фабрика за џвакање природна l Мелики фабрика и добавувачи | Мелики

Вуд прстен, бебешки почетнички, забранувајќи природна фабрика за џвакање l Мелики

Краток опис:

Сите природни играчки од дрво ве опкружуваат 

DIY бука дрва, дрвја, мониста, прстени, итн

Функции на дрвени прстени

Се користи за изработка на спортска игра за бебиња, белегзија и така натаму


 • Име на производот: Дрвена прстен
 • Употреба: Играчки за заби за бебиња
 • Боја: Природно дрво
 • Лого: Прилагодено лого прифатливо
 • Големина: 30,40,54,60, 65,70,80мм
 • Цена на единицата: 0,0 УСД - 1Д УСД
 • детали за производот

  Зошто да изберете нас?

  Информации за претпријатието

  Тагови производ

  Висококвалитетен природен круг занаетчиска храна Занаетчиска играчка Органски, бебешки прстен за заби за бука

  дрвен прстен

   
  Опис на производот
  Име на производ 
  Дрвени прстени
  материјал
  Бука дрво
  користење
  Играчка за заби за бебиња
  сертификација
  FDA / LFGB / CPSIA / EU1935 / 2004 / SGS / FDA / CE / EN71 / CPSIA / AU
  боја
  Природно дрво
  облик
  круг
  бренд
  Мелики
  Користење на логото
  Прилагодено прифатливо

  Карактеристика 

  1. Природно буково дрво, нетоксично и без мирис 

  2. разни големини за да изберете

  3. прилагодена ложа и големина се прифатливи 

  4. Се користи за изработка на спортска сала за играње бебе, нараквица и така натаму

   

   

  дрвен прстен

   дрвен прстен 
  Дрвени прстени за редење
  круг прстен од дрво 
  Прстен Вуд
  тркалезен дрвен прстен
  Ние можеме да прилагодиме лого на дрвениот прстен, вклучително и прилагодување на големината.
  Добредојдовте да ни испратите барање за да дознаете повеќе детали.

 • Претходно:
 • Следно:

 • Тоа е безбедно. Мониста и teethers во целост се изработени од високо квалитетни не-токсични, храна одделение силиконски БПА бесплатно, а одобрен од ФДА, AS / NZS ISO8124, LFGB, CPSIA, CPSC, УЈП 65, EN71, EU1935 / 2004. Ние се стави на безбедноста во на прво место.

  Добро дизајниран. Дизајнирано за да се стимулира бебето визуелни моторни и сензорни способности. Бебе зема vibrantly обоени форми, вкусови и смета дека за сите подобрување на страна-на-уста координација, додека преку игра. Teethers се одличен тренинг играчки. Ефективни за предниот средината и заби. Мулти-бои направи ова е еден од најдобрите бебе подароци и детето играчки. Teether е направен од еден цврст парче на силикон. Нула опасност chocking. Лесно се закачи за цуцла клип за да им понуди на бебето брз и лесен пристап, но ако тие паѓаат Teethers, чиста напор со сапун и вода.

  Се применува за патент. Тие се дизајнирани во најголем дел од нашиот талентиран дизајнерски тим, и се пријавиле за патент, па можете да ги продадат без спор за интелектуална сопственост.

  Фабрика на големо. Ние сме производител од Кина, заврши индустрија синџир во Кина, го намалува производството на трошоците и ви помага да заштедите пари во овие убави производи.

  Кориснички услуги. Прилагодено дизајн, лого, пакувањето, боја се добредојдени. Имаме одличен дизајн тим и prodution тим да ги задоволат вашите сопствени барања. И нашите производи се популарни во Европа, Северна Америка и Autralia. Тие се одобрени од страна на повеќе и повеќе корисници во светот.

  Melikey е лојална на верување дека тоа е љубов да се направи подобар живот за нашите деца, да им помогне да уживаат во шарени живот со нас. Тоа е нашата чест да се верува!

  Huizhou Melikey силиконски производи копродукции, Ltd е професионална производител на силиконски производи. Ние се фокусира на силиконски производи во houseware, прибор, бебе играчки, отворен, убавина, итн

  Е основана во 2016 година, пред оваа компанија, ние, главно, го силиконски калап за OEM проект.

  Материјалот на нашите производи е 100% БПА бесплатно храна одделение силиконски. Се totallynon-токсични, и одобрени од FDA / SGS / LFGB / CE. Тоа може лесно да се чистат со благ сапун и вода.

  Ние сме нови во меѓународните трговски бизнис, но ние имаме повеќе од 10 години искуство во правење на силиконски калап и производство на силиконски производи. До 2019 година, ние се прошири до 3 тим за продажба, 5 сета од мали силиконски машина и 6 комплети на големи силиконски машина.

  Ние посветуваме големо внимание на квалитетот на силиконски производи. Секој производ ќе имаат 3 пати повисок квалитет инспекција од страна на КК оддел пред пакување.

  Нашиот тим за продажба, проектирање тим, тим за маркетинг и сите соберат линија работници ќе се потрудиме да ви помогне!

  Прилагодено ред и боја се добредојдени. Имаме повеќе од 10 години искуство во производство на силиконски почетнички ѓердан, силиконски бебе teether, силиконски носителот цуцла, силиконски почетнички монистра, итн

  7-19-1 7-19-2 7-19-4

   

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас