Silikoni thithje pjatë fëmijësh me shumicë l Melikey

Përshkrim i shkurtër:

Si një nga liderëtpjatë silikoni thithëse për bebeprodhuesit dhe furnizuesit në Kinë, ju mirëpresim ngrohtësisht në pjatën thithëse të silikonit me shumicë.

Të bëra nga silikoni i cilësisë ushqimore, pllakat tona thithëse silikoni janë pa BPA, pa ftalate dhe plotësisht të sigurta për t'u përdorur nga fëmija juaj.

4 gota thithëse të pjatave tona sigurojnë që pjata të qëndrojë fort në vend gjatë kohës së vaktit, duke reduktuar derdhjet dhe rrëmujën.

Pjatat janë gjithashtu të sigurta në mikrovalë, perfekte për ngrohjen e vakteve ose ushqimeve të mbetura dhe mund të pastrohen lehtësisht në makinë larëse enësh ose me dorë.

Dizajni i pjatës së thellë tëpjata për të ushqyer fëmijënndihmon në mbajtjen e ushqimit të përmbajtur, duke e bërë kohën e vaktit më pak të çrregullt dhe më të këndshme për të gjithë.


 • Emri i produktit :Pjatë silikoni thithëse për bebe me kapak
 • Materiali:Silikoni i klasës së ushqimit
 • Veçori:Kupa thithëse e fortë pa BPA
 • Çmimi:3.2 USD
 • MOQ:50 copë
 • Shembull:Në dispozicion
 • Me porosi:PO
 • Detajet e produktit

  VIDEO

  Pse na zgjodhet ne?

  kompania e Informacionit

  Etiketat e produktit

  përshkrim i produktit

   Pllaka jonë thithëse silikoni për bebe është bërë nga materiale të cilësisë së lartë dhe të kategorisë ushqimore që janë të sigurta, të qëndrueshme dhe të lehta për t'u pastruar.Katër gota thithëse në pjesën e poshtme të pjatës sigurojnë që ajo të qëndrojë në vend gjatë kohës së vaktit, duke parandaluar çdo derdhje aksidentale që mund të ndodhë.Kjo veçori do të thotë që fëmija juaj mund të ushqehet në mënyrë të pavarur pa trokitur mbi pjatë, gjë që në fund kursen kohë dhe zvogëlon shanset për rrëmujë.

  Pjata e servirjes vjen së bashku me një kapak që e bën të lehtë për prindërit që të ruajnë vaktet e papërfunduara të foshnjës për më vonë.Kapaku vendoset me kujdes në pjatë dhe e mban ushqimin të freskët, duke u siguruar që të mos prishet para vaktit të ardhshëm.Kjo veçori është veçanërisht e dobishme për prindërit që preferojnë t'i përgatisin ushqimet e foshnjës së tyre paraprakisht ose për foshnjat që mund të mos i mbarojnë të gjitha racionet e tyre.

  Për më tepër, pjata jonë thithëse e silikonit me shumicë vjen me një certifikatë miratimi, e cila vërteton se produkti është i sigurt për t'u përdorur për shëndetin e foshnjës.U jep prindërve paqe mendore se po i ushqejnë foshnjat e tyre me një produkt cilësor.

  Melikey është njëFabrika kineze e produkteve të silikonit për fëmijë.Tonaenë tavoline për fëmijë silikoni me shumicëështë krijuar për ta bërë kohën e vaktit të përshtatshme dhe argëtuese për prindërit dhe foshnjat.

   

  https://www.silicone-wholesale.com/silicone-suction-baby-plate-wholesale-l-melikey.html
  Emri i produktit
  Pllakë thithëse për bebe
  Materiali
  Silikoni i klasës së ushqimit
  Ngjyrë
  6 ngjyra
  Pesha
  205 g
  Paketa
  Kuti dhurate
  Logo
  Në dispozicion
  Certifikatat
  FDA, CE, EN71, CPC......

  Detajet

  Bërë nga silikoni jo toksik, i përshtatshëm për ushqim

  I sigurt në lavastovilje dhe mikrovalë

  Fundi që nuk rrëshqet ndihmon në parandalimin e pjatës nga përmbysja - Më pak rrëmujë!

  Përmasat: 23,3 x 16,3 cm

  100% pa BPA, PVC dhe pa ftalate

  Kujdes

  Lani me dorë në ujë të ngrohtë dhe me sapun përpara përdorimit.Përdoreni në një sipërfaqe të lëmuar, të thatë dhe të pastër për të siguruar thithjen.

  Paralajmërim: Përdoreni gjithmonë me mbikëqyrjen e të rriturve.Inspektoni produktin përpara çdo përdorimi.Hidhni tutje në shenjat e para të dëmtimit ose dobësisë.Kurrë mos e lini fëmijën pa mbikëqyrje gjatë përdorimit të këtij produkti.

  https://www.silicone-wholesale.com/silicone-suction-baby-plate-wholesale-l-melikey.html
  https://www.silicone-wholesale.com/silicone-suction-baby-plate-wholesale-l-melikey.html
  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Detajet e produktit

  https://www.silicone-wholesale.com/silicone-suction-baby-plate-wholesale-l-melikey.html

  pjata për fëmijë silikoni

  https://www.silicone-wholesale.com/silicone-suction-baby-plate-wholesale-l-melikey.html

  pjata silikoni të ndara për fëmijë

  https://www.silicone-wholesale.com/silicone-suction-baby-plate-wholesale-l-melikey.html

  pjata silikoni për fëmijë


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Është e sigurt.Rruazat dhe dhëmbëzat janë bërë tërësisht nga silikoni jo toksik me cilësi të lartë, pa BPA të kategorisë ushqimore, dhe të miratuar nga FDA, AS/NZS ISO8124, LFGB, CPSIA, CPSC, PRO 65, EN71, EU1935/ 2004.Ne e vendosim sigurinë në radhë të parë.

  Projektuar mirë.Projektuar për të stimuluar aftësitë vizuale motorike dhe shqisore të foshnjës.Fëmija merr forma-shije me ngjyra të gjalla dhe e ndjen atë, ndërkohë që përmirëson koordinimin dorë më gojë përmes lojës.Dhëmbët janë lodra të shkëlqyera trajnimi.Efektive për dhëmbët e përparmë të mesëm dhe të pasëm.Ngjyrat me shumë ngjyra e bëjnë këtë një nga dhuratat më të mira për fëmijë dhe lodrat më të mira për fëmijë.Dhëmbët janë bërë nga një copë e fortë silikoni.Zero rrezik mbytjeje.Lidheni lehtësisht në një kapëse biberoni për t'i ofruar fëmijës akses të shpejtë dhe të lehtë, por nëse bien dhëmbët, pastroni pa mundim me sapun dhe ujë.

  Aplikuar për patentë.Ato janë projektuar kryesisht nga ekipi ynë i talentuar i dizajnit dhe aplikohen për patentë,kështu që ju mund t'i shisni ato pa mosmarrëveshje pronësie intelektuale.

  Fabrika me shumicë.Ne jemi prodhues nga Kina, zinxhiri i plotë i industrisë në Kinë zvogëlon koston e prodhimit dhe ju ndihmon të kurseni para në këto produkte të këndshme.

  Shërbime të personalizuara.Dizajni i personalizuar, logoja, paketa, ngjyra janë të mirëseardhura.Ne kemi një ekip të shkëlqyer të projektimit dhe ekipin e prodhimit për të përmbushur kërkesat tuaja me porosi.Dhe produktet tona janë të njohura në Evropë, Amerikën e Veriut dhe Autrali.Ato miratohen nga gjithnjë e më shumë klientë në botë.

  Melikey është besnike ndaj besimit se është dashuri për të bërë një jetë më të mirë për fëmijët tanë, për t'i ndihmuar ata të shijojnë një jetë plot ngjyra me ne.Është nderi ynë të besojmë!

  Huizhou Melikey Silicone Product Co. Ltd është një prodhues profesional i produkteve silikoni.Ne fokusohemi në produktet silikoni në enë shtëpiake, enë gatimi, lodra për fëmijë, ambiente të jashtme, bukuri etj.

  Është themeluar në vitin 2016, përpara kësaj kompanie, ne kryesisht bënim myk silikoni për Projektin OEM.

  Materiali i produktit tonë është silikoni ushqimor 100% pa BPA.Është plotësisht jo-toksik dhe i miratuar nga FDA/SGS/LFGB/CE.Mund të pastrohet lehtësisht me sapun ose ujë të butë.

  Ne jemi të rinj në biznesin tregtar ndërkombëtar, por kemi më shumë se 10 vjet përvojë në prodhimin e mykut silikoni dhe prodhimin e produkteve silikoni.Deri në vitin 2019, ne jemi zgjeruar në 3 ekipe shitjesh, 5 komplete makinerie të vogla silikoni dhe 6 grupe makinerie të mëdha silikoni.

  Ne i kushtojmë vëmendje të madhe cilësisë së produkteve silikoni.Çdo produkt do të ketë 3 herë inspektim të cilësisë nga departamenti i QC përpara paketimit.

  Ekipi ynë i shitjeve, ekipi i projektimit, ekipi i marketingut dhe të gjithë punëtorët e linjës së montimit do të bëjnë çmos për t'ju mbështetur!

  Porosia dhe ngjyra me porosi janë të mirëseardhura.Ne kemi mbi 10 vjet eksperiencë në prodhimin e gjerdanit të dhëmbëzimit silikoni, mbajtësit të biberonit silikoni, rruaza silikoni për nxjerrjen e dhëmbëve, etj.

  7-19-1 7-19-2 7-19-4

   

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni